Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valalmi kilóg. Mi lehet ez?

Valalmi kilóg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A hüvelyemben volt valami ami elszakadt és most csak úgy lóg.

Születésem óta ott van, de csak akkor vettem észre mikor először használtam tampont, mert mikor kiakartam húzni akkor mindig beleakadt. Vigyáznom kellett, hogy nehogy elszakadjon, ezért mindig óvatosan szedtem ki a tampont.

De mikor megkezdődött a szexuális életem, akkor valahogyan elszakadt. Fájni nem fájt, csak mikor kimentem wc-re akkor vettem észre, hogy nagyon vérzek és az a valami ott lóg. Egyszer voltam már nőgyógyásznál akkor még a helyén volt, de nem mondott rá semmit a doki...

Már egy éve, hogy elszakadt, de semmi problémám nem adódott belőle, így nem nagyon foglalkoztam vele...

Jövőhéten megyek dokihoz anyukámmal és azért mostanra már kíváncsi lettem, hogy mi is ez, mert volt egy olyan gondolatom, hogy vadhús, dehát annak fel kellett volna szívódnia nem?

Előre is köszönöm a válaszokat.

17/L


2011. nov. 3. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szűzhártya. Vszínű neked erősebb volt az átlagnál és kész.
2011. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szűzhártyád volt az.
2011. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy lóg ki a szűzhártyád? Mert szerintem is az volt.
2011. nov. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én azért nem gondoltam a szűzhártyára, mert mikor még nem szakadt el, akkor olyan volt, mintha ketté osztotta volna a hüvelyemet. Ha felnyultam akkor a két ujjam között volt. Olyan volt, mint egy hidacska, és nem az egész hüvelyemet fedte be. Sem körbe, sem egészbe... külsőleg meg úgy néz ki kb, 5mm átmérőjű valami lóg kifelé a hüvelyemből. A teljes hossza kb 2,5cm, de külsőleg csak 0,5cm látszik belőle.

Ha esetleg mégis szűzhártya az, akkor eltávolítják, vagy nem csinálnak vele semmit?

2011. nov. 5. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Most már még biztosabb vagyok benne, hogy az a szűzhártyád:D A szűzhártya változatos kis cucc, sokféle lehet.

[link]


(Ha nem jön be, keress rá arra a képek között, hogy "septate hymen")

2011. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha avar, akkor szerintem az orvos le tudja nyisszantani:)
2011. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nyugtató hallani nagyon, hogy ez teljesen természetes... :D^^
2011. nov. 5. 12:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Na a képek között találtam is olyat, amilyen nekem volt ^^ mégegyszer köszönöm
2011. nov. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!