Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy menjek el a nőgyógyászhoz...

Hogy menjek el a nőgyógyászhoz, ha munka után tudok menni és nincs lehetőség lefürdeni előtte?

Figyelt kérdés

Elég cikis, de így kaptam időpontot és nem tudok máshogy menni.

viszont így elég kellemetlen lesz elmenni.


2011. nov. 3. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nedvestörlő??

Más is így jár,mivel más is szokott dolhozni.

2011. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vásárolj be intim törlőkendőből.
2011. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja, nedves törlőkendővel mindenhol töröld át magad.

Esetleg munkahelyen nem tudsz lezuhizni indulás előtt? Műszakot cserélni? Máskor hogy oldottad meg,ha nem ez az első?

2011. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Intim törlőkendő, azt még a rendelő wcjében is el tudod intézni
2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer én is így jártam, bár annyi különbséggel, hogy nekem suliból kellett mennem... Délután 2-kor lefürödtem itthon, este 7-ig órám volt, fél 8-ra mentem dokihoz. Ráadásul óra után rögtön rohannom kellett, különben a buszt lekésem és nem érek oda... így én is a rendelő WC-jében voltam kénytelen megoldani a dolgot (szintén nedves törlőkendőkkel). Kicsit kényelmetlenül éreztem magam, de végül is nem volt semmi gáz.

Szerencsére pont egy éve történt ez, nyáron azért neccesebb lenne.

2011. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért mész? Ha nincs problémád, csak rákszűrésre, akkor nedves törlőkendő.

Ha van vmi fertőzésed, akkor reggel fürödj le és kész, mert az ilyen illatosított törlőkendők belezavarnak a kenetvétel eredményébe.

Én vidéki vagyok, de pestre járok orvoshoz, így csak jó pár órával előtte tudok lefürdeni, de nincs ebből gond.

2011. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!