Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud esetleg valami...

Valaki tud esetleg valami gyógynövényt, vagy házi praktikát amitől megjönne? Már szétszakad a hasam az utóbbi másfél hónapban. :S

Figyelt kérdés
Augusztusba volt utoljára havim. Az orvoson hormonzavart állapított meg. Elkezdtem szedni a Norocult-ot, de nem jött meg azóta sem
2011. nov. 4. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta szeded a gyógyszert,és mit mondott a doki,kb mennyi idő,míg rendbe teszi a szervezeted. ha már hosszabb ideje,akkor vissza kéne menni hozzá.
2011. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A "dokim" aki szerintem kapta a diplomát, azt mondta addig szedjem amíg meg nem jön. Hát én utána olvastam ennek a bogyónak, és megvonásos vérzést okoz. Szóval abba kell hagyni, és rá 2 max 10 napra jön meg. Én 5napig szedtem 2x1 db-t ot, és abbahagytam mert rengeteg helyen így írták fel a hozzám hasonló lányoknak, nőknek. ennek már lassan 2 hete. :(
2011. nov. 4. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha gyógynövényre vagy kíváncsi, akkor a cickafark, a kakukkfű és a fagyöngy (ezt csak herbáriából szerezd be) hatásos.
2011. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó véleménnyel az orvosról, akkor válts. Ez nem olyan probléma, amit mi meg tudunk oldani neten keresztül.
2011. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nőgyógyász vagy endokrinológus volt?
2011. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Váltanék nagyon szívesen, de nagyon vidéken élek és ő az egyetlen nődoki itt :S Magándokira meg nincs pénzem jelenleg munkanélküli vagyok szóval nem tudok ugrálni ezért kérdeztelek titeket.
2011. nov. 4. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor menj vissza hozzá, mondd el, hogy hogyan szedted és mondd el, hogy nem jött meg azóta sem és ugyan vizsgáljon már ki.

www.orvostudakozo.hu-n is vannak nőgyógyászok (Hamvas Ferencet és Lázár Erikát ajánlom), de szerintem ők is azt fogják mondani, hogy ezzel vizsgálat nélkül nem tudnak mit kezdeni.

2011. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. nov. 4. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatnád a cickafark teát, 2-3 hétig reggel és este 2 dl-t igyál meg belőle. Elvileg beállítja a ciklust és meghozza a menzeszt. Vigyázz: az íze valami borzalom. :D
2011. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen étrenden vagy? Nem vagy esetleg túlsúlyos? És még mielőtt bárki is nevetne ezen, el kell mondanom, hogy mndkét tényező nagyon is összefügg a női "gondokkal". Természetesen, ha nem akarsz, ne válaszolj.
2011. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!