Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövőhéten muszáj mennem a...

Jövőhéten muszáj mennem a nődokihoz, van valami bajom, de nagyon félek! Mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha még azt sem írod le, hogy mégis mi a bajod, akkor honnan a francból tudjuk?:)
2011. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ebbe a hónapba többször is véreztem és alhasi szúrkálásaim és görcseim voltak pedig elvileg már elmúlt és most nem tudom mikor fog megjönni ebbe hónapba
2011. nov. 4. 20:57
 3/18 A kérdező kommentje:
nem a múlt hónapba volt furcsa és ebbe a hónapba nemt tudom mikor fog megjönni elírtam bocsi
2011. nov. 4. 20:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor megvizsgál kézzel, lehet csinál ultrahangot is. Semmi halálos. Ne parázz, gyorsan túl leszel rajta.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23467..

Itt elég részletesen leírtam egy átlag nőgyógyászati vizsgálatot.

2011. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :) amúgy én inkább attól parázok hogy szét kell raknom egy vadidegen férfi előtt a lábam és még túrkál is bennem :/
2011. nov. 4. 21:24
 6/18 anonim ***** válasza:
Normális, hogy parázol ettől, mindenki parázik. De vannak nő nemű orvosok is, először én is nőhöz mentem, úgy könnyebb volt.
2011. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
remélem nő lesz mikor megyek,de én úgy hallottam hogy a női nőgyógyászok sokal másabbak "durvábbak" állítólag :/ ebből mi igaz?
2011. nov. 4. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
A férfi nőgyógyásztól sem kell félni. Neki pont annyit jelentesz, mint a hentesnek egy húsdarab. Persze normális orvos nem úgy bánik Veled mint egy darab hússal, hanem mint egy érző emberrel, aki segítségre szorul. Nem nőként tekint Rád, hanem egy beteg emberként!!!
2011. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem nőként tekint rám,mert ugye nem én vagyok az első akit látott oda lent,én is probálom magam győzködni erről,meg ugye eddig még senki nem halt bele egy vizsgálatba,előbb-útobb úgyis túl kell esnem rajta és inkább előbb :/
2011. nov. 5. 07:16
 10/18 A kérdező kommentje:
kell időpontot kérni a dokihoz?
2011. nov. 5. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!