Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minimális véres nyálka a...

Minimális véres nyálka a törléskor mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tegnap párszor észrevettem pisilés után,hogy pici véres nyálka jön ki,azt hittem meg fog jönni,de még annak pár nap hijja van.Lehet attól hogy megjön hamarabb?2 hete voltam rákszürésen,gondolom annak ninc smár köze hozzá.Idegesit,parázós vagyok.Eddig mindig 26-28 napra jött meg,ma van a 24. nap.Aggódjak,vagy ez természetes,van másnak is igy?Ja még annyit,hogy a hét elején 3 napig canesten kúpot használtam,viszketés és bő folyás miatt.Köszönöm.
2011. nov. 5. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet a canesten mellékhatása.
2011. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,most úgy néz ki megjött a havim,úgyhogy valószinü attól volt.Amúgy a kúp okozhat ilyet használat után pár nappal?
2011. nov. 5. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom okozhat vérzést. A menzeszre elvileg nem kellene hatással lennie. De előfordul az ilyesmi, nem hiszem, hogy aggódnod kellene, ha egyébként rendszeres.
2011. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!