Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a leghatékonyabb gyógymód...

Mi a leghatékonyabb gyógymód felfázás ellen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen felvagyok fázva, pedig nem hordom kinnt a derekam, időjárásnak megfelelően öltözöm, nem ülök földre, kőre stb. tehát nemigazán tudom h ez miért van ill. ugy hallottam,hogy vmi bacilusok miatt. Már probálkoztam Uroginnal, Cickafarkfű és mezei zsurló teával és vmi porral amit a doki irt (asszem Monural) föl még anno mikor gyerekorvosom volt. A gyógyszer bejött de nem igazán tudom mindig kiiratni,és az az igazság h nem is akarom (nemhinném h túl egészséges). Nektek mi a leghatékonyabb? Tippek, trükkök praktikák? MInden érdekel!
2009. máj. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tejoltó galaj tea segített, néhány napig napi egy liter.de ha a forró fürdővizedbe dobsz egy marék sót, az is enyhíti a tüneteket.DE azmellé még kell tea vagy antibiotikum.
2009. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Monural antibiotikum-por, nem érdemes túl gyakran szedni. A tőzegáfonya az ami nagyon jól véd. Gyógyszertárban vagy bioboltban lehet kapni tőzegáfonya-kivonatot. Kis kapszulákban van, kivonat és C-vitamin van benne. Semmi mesterséges. Nekem ez vált be. A teákat is próbáltam, de nem nagyon segített. Próbáld ki az áfonyat. Próba, szerencse:)
2009. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az áfonyával már énis probálkoztam, bár én ittam csak aza baj h nagyon ritkán tartanak a boltok áfonyalevet egyedül a HeyHo (vagy mi) gyárt áfonyát és azt is vadászni kell. Azonkívül szedtem Walurinált csak az meg rohadt drága is naponta irtosokat kell szedni belőle és igy hamar el is fogy... köszi a válaszokat, azért még várom az ötleteket! De az első válaszoló válaszában olvasottakrol még nem hallottam, asszem kiprobálom :)
2009. máj. 8. 22:06
 4/4 anonim válasza:
kőzegáfonya kapszula!!!!
2014. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!