Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensivel és a tamponnal...

A mensivel és a tamponnal kapcsolatban lenne kérdésem. Segítenétek?

Figyelt kérdés

Szóval általában 28naposak a ciklusaim.Most 13-án kell megjönnie elvileg,bár az utóbbi időben előfordult hogy késett.Jún. 5-én megyünk osztálykirándulásra barlangfürdőbe.Ha most megjön időben,13-án akkor következőnek június 9-én kell,tehát nyugodtan mehetek vízbe 5-én,ha nem görcsölök.Ugye?Természetesen,azért viszek betétet és 2-3tampont is,bár azt még nem használtam...


A másik kérdésem,hogy mi a véleményetek arról,ha tamponnal megyek a vízbe,ha esetleg megjön?Jövőhéten megpróbálom feltenni,már próbáltam 2x,de nem sikerült.Hátha most összejön,végülis 3 a magyar igazság:)

És ha tamponnal megyek a vízbe sűrűbben kell cserélni?Ezt azért gondolom,mert vizes leszek és akkor a vízt is felszívja nem?

Persz a legjobb az lenne,ha nem jönne meg,de azért fel akarok készülni mindenre.Ha most késik 1-2 napot és nem máj. 13-án jön megg,akkor tuti nem lesz baj.

Esetleg van tippetek,hogy mit egyek/mozogjak v vmi,hogy biztos,hogy ne jún. 5-én jöjjön meg?


Normális válaszokat várok.

14/L


2009. máj. 7. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt hasonló kérdés a múlt héten itt a link.Oda ezt írtam:én 2 hetet töltök vízpart(ált tenger) mellet és mindig úgy alakul,hogy megvan(nem tolom el a fogamzásgátlóval) és mindig tampont használok.Soha semmi baleset nem történt.1-2 óránként kell cserélni(Normál O.B.-t használok,a minit többször is cserélheted)


De a többit is olvasd el.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__22959..

2009. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy pár nap mulva fog majd megjönni attol még nyugodtan fürödhetsz .

Tampont nem használok így arrol nem túl sokat mondhatok,és ha csk 9-én fog megjönni akkor még 5-én nem kell tampon .

2009. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi-köszi.

Végülis igaz,nem sűrűn jön meg hamarabb,inkább késik 1-2 napot.

Viszont a tampont ígyis-úgyis kipróbálom most,mert jún. 12-én ballagás,és szoknyán keresztül átlástszik a betét.:S


mégegyszer köszönöm a hasznos infókat,mindketten megkapjátok a (Y)-jelet:)

2009. máj. 7. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

szija szija!

Lényeg ne idegeskedj mert az mindenre kihat és én már jártam ugy hogy nagyon nem akartam hoyg megjöjjön és hopp...

Tampont meg hát én mikro strandn voltam 4 óránként cseréltem (mini ob) nem szivárgott meg semmi ilyen,bár tény hogy nem nagyon szeretem :S


Sok sikert!!!És jó szorakozást!

2009. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen,Te is megkapod a (Y)-jelet:)
2009. máj. 11. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!