Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha fehér folyáso...

Mit csináljak ha fehér folyásom van?

Figyelt kérdés

már pár hete van ez. és nem tudom mitől kezdődött. nincs furcsa szaga vagy színe. sima fehér. nem is viszket vagy éget.igazából eléggé zavar mert sok van. és nem csak egy kicsit nagyon nagyon olyan a bugyim. mivel tudnám ezt elmulasztani ? még sosem voltam nőgyógyásznál és igazából félek hogy mi lesz. olyan izének tartom ezt a dolgot. meg anyával elmenni..és igazából egyedül se szeretnék :D nem tudnátok nekem mondani valami megoldást amivel itthon elintézhetném ?

16/l


2011. nov. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Téged nem világosítottak fel?
2011. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet, és szólj anyudnak. Nem lesz semmi gond ha lát egy orvos.
2011. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is használj, tisztasági betétet,azzal máris nem olyan kellemetlen.

Valamennyi fehér folyása pedig ugye általában minden nőnek van, ha ennek változik a színe,szaga, állaga, mennyisége,akkor az valami problémára utal. Ha ez hetek óta tart és nem múlik, akkor muszáj lesz beszélni anyukáddal és felkeresni egy dokit!

2011. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen normális a fehérfolyás, ha semmi tünetet nem okoz és nem rossz szagú. Tisztítja és védi a hüvelyed!
2011. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most egy kicsit megnyugodtam. de akkor miért jön ilyen sok ?
2011. nov. 8. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A fehér folyás normális. Ha zavar akkor kérj anyudtól tisztasági betétet.
2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!