Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzés, néha tompa néha...

Égő érzés, néha tompa néha erősebb hüvely környéki fájdalom?

Figyelt kérdés

ezek kb a tüneteim. pisilés után sokkal erősebb, folyamatosan érzem, mintha lenne "vmi" a lábam között. kellemetlen. megvan, leghamarabb jövő hét kedden tudok orvoshoz menni. van vmi ötletetek h mi lehet? vagy hogyan tudnék ellene tenni hogy kibírjam ezt a pár napot? esetleg hasonló eset veletek?

megköszönném ha tudnátok segíteni.


2011. nov. 8. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy felfáztál.Vegyél tőzegáfonya tablettát(kapszulát),az jó rá.Szerintem felfázás,ha wczéskor van ez.
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont hasonlóval szenvedek én is...de nálam "csak" ma kezdődött, és pont ideje lenne, hogy megjöjjön. Pisilés közben nagyon szúr, és iszonyú kellemetlen. Bocsi az off-ért, de egyelőre fogalmam sincs mit kellene tennem,tennünk ezért is "örültem", hogy hasonló problémáról írt valaki...
2011. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha meg tudnád oldani, hogy előbb menj orvoshoz.
2011. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!