Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt így be lehet szedni?

Ezt így be lehet szedni?

Figyelt kérdés

a dokim felírt fogamzásgátlót (lyndinette 20) de vérvétel nélkül... igy beszedjem vagy ne...

erős mens. fájdalmaim voltak azért írta ezt, most szedek először...

21 vagyok...


2011. nov. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérvétel nélkül szerintem ne. Igazából az csak arra szolgál, hogy megtudja az orvos, hogy van-e hajlamod vérrögképződésre...
2011. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hmm... akkor most menjek vissza vérvételre? de mért nem csinált ő magától...?

és ha vesznek csak ezt figyelik..? mást nem?

2011. nov. 9. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel más problémáid is vannak nézhetnek hormonokat, de leginkább ezért csinálnak vérvizsgálatot fogamzásgátló szedésénél.

És azért nem csinált, mert egyszerűen hanyag az orvosod. Ismerősömnek is fájdalmas menstruációs görcsökre írták fel, de a vérvizsgálat luxus volt, tromózist is kapott...

Én a helyedben másik orvost is keresnék.

2011. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor menjek vissza h vérvizsgálatot akarok, vagy menjek el a háziorvoshoz h várvizsgálatot akarok vagy most kihez menjek és mit mondjak?
2011. nov. 9. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy a háziorvos kérhet-e arra kimenő vérvizsgálatot, de egy próbát megérhet.
2011. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!