Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitöl van barna folyásom?

Még nem menstruálok de reggelre a fehérfolyásomból barna lett.Tegnap nagyon fájta fejem és hánytam és görcsöl a hasam.Meg fog jönni az elsö menstruációm?Anyuval tagnap heszéltem erröl mert mostanában nagyon sokszor szokott fájni a hasam és több lett a fehérfolyásom.Meg hogy lehet hogy ilyen rosszulléttel fog járni a menstruációm.

11/L

2011. nov. 10. 07:42  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Most vettem ki az éjszakai tisztasági betétet és teljesen átázott a barna fojástól!Meg fog jönni az elsö menstruációm?

# 1/9Időpont 2011. nov. 10. 07:46 Privát üzenet
már megjött. nekemis barna volt az első

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2011. nov. 10. 07:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 3/9Időpont 2011. nov. 10. 07:52 Privát üzenet
Ez már a menstruáció kezdete.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2011. nov. 10. 07:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi de mégcsak világos barna!

# 5/9Időpont 2011. nov. 10. 09:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nagyon ciki!Nekem jött meg elöször az osztályból!

# 6/9Időpont 2011. nov. 10. 11:34 Privát üzenet
Miért lenne ciki? Egyáltalán nem az. Teljesen természetes. Már 9 éves kislányok is menstruálhatnak, ismertem én is ilyen lányt. A puncija már 8 évesen szőrös volt és 9 éves korában jött meg az első menstruációja.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2011. nov. 10. 11:38 Privát üzenet
Szia. Ez a menstruáció leggyakoribb jele. Pár nap vagy 1 hét múlva megjöhet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2011. nov. 12. 15:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 9/9Időpont 2011. nov. 12. 18:23 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1,5 hete elmúlt a mensim, most, tegnap óta barna folyásom van. Mitől van, még soha nem volt ilyen?
Barna folyásom van, fertõzés vagy terhesség jele?
Miért nem múlik el a barna folyásom?
Miert van barna folyasom?
Vajon mitől van már 2 hete barna folyásom? Volt olyan, hogy menstruáció előtt egy-két napig barna folyásom volt, de nem ennyi ideg. Utoljára augusztus 19-én menstruáltam.
Sárgás-fehéres (néha talán észreveszek benne egy kis barna színt is), sűrű folyásom van. Ez lehet a terhesség előjele, vagy csak valami fertőzést kaptam? 18/L

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!