Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20éves nő vagyok de a homlokom...

Nem dávid kérdése:

20éves nő vagyok de a homlokomon nagyon csúnya ráncos a bőr mit tegyek?

Figyelt kérdés
esetleg a kémia hámlasztás vagy bőrcsiszolás segít?
2011. nov. 10. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Onismeret! Ne rancold a homlokodat, ez egy rossz szokasod lehet, es talan ezert alakultak ki ezek a rancok. TEhat erre figyelj. A hamlasztas egy jo otlet, de valojaban az arc torna fog segiteni es a masszirozas!

Kozmetikus segitseget kerd, de onmagad is eltudod vegezni.

2011. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jól írta a z előző levélíró. A mimikai ráncról csak Te tehetsz. Ne ráncold a homlokod, Ezt rajtad kívül is sokan teszik, mintha ettől bölcsebb gondolatok jutnának eszükbe. Okos gondolat jön vagy nem jön, de a homlokredő az biztos hogy jön. Próbálj meg leszokni a rossz arcjátékról és akkor nem fognak a ráncok elmélyülni.

Üdv Kozmetikus Kati

2011. nov. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a meglevőkkel esetleg lehet valamit tenni? :)
2011. nov. 11. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fognak mar eltunni, viszont egy rendszeres tornaztatassal, masszirozassal mar enyghulni fognak, de nem melyulnek el. Meg ffiatal vagy, s nem hinnem, hogy ez annyira veszelyes lenne, talan csak teged zavar.

TEhat arctorna! Kozmetikaban nagyon jo maszkokat is tesznek fel, pakolasokat es ezek is segitenek.

2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit az előző levélíró írt az jó csak egyben hibázik.

Az arctorna nem más, mint mimikai ráncok gyártása. Amerikában a 60- as években volt divat az arctorna,amit egy jelentős kozmetikai cég reklámozott a saját krémei használatával. Két évvel ezután kezdődően hatalmas kártérítéseket kellett esztétikai károsodás címen a neves cégnek kifizetnie a ráncosodók részére. Én akkor voltam ifjú, minden hírre odafigyelő kozmetikus. Ma sem vagyok ráncos, mert attól kezdődően nagyon odafigyeltem hogy ne legyen túlzottan élénk az arcjátékom..Ezt ajánlom az ELÖTTEM ÍRÓ JÓSZÁNDÉKÚ LEVÉLÍRÓNAK IS. Már sok divathullámot átéltem,mind rövid életű volt, így a saját művelésű arctorna és a pneumatikus masszázs is. (légharang)

Üdvözlettel Kozmetikus Kati

2011. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!