Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsöl napok óta a...

Miért görcsöl napok óta a hasam? FONTOS!

Figyelt kérdés

Nagyon rendszertelen a menzeszem, már 1,5 hónapja késik. És nagyon fáj az alhasam, mintha meg akarna jönni..de nem jön:S Ma fáj a legjobban,kb élni nem tudok.:S Segítsetek, hogy mi történik:(

17/L


2011. nov. 12. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha most hétvégére nem jön meg menj el nőgyógyászhoz,nehogy valami baj legyen.

Lehet befektet 1-2 napra,,meg indítja,vagy csinál egy gyógykaparást.

Bocs ,hogy meg kérdezem szűz vagy még?

2011. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen még szűz vagyok,de kb 9 napja a barátom megujjazott.(nem tudtam "szebben" megfogalmazni... ),de előtte kezet mosott. ebből nem lehet baj, ugye?

2011. nov. 12. 16:57
 3/15 anonim válasza:
54%
Szerintem fogamzásgátlót kellene szedned az beállítja a menstruációt.Persze kis hormon háztartásút.."Megújjazott" akár meg is sérthetett valamit...Menj el orvoshoz!!!
2011. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már a pettingezés természetes velejárója a szexnek.

Az én férjem 2 éve ezzel kezdi,,nagyon jó és nincs semmi bajom!

Ja és amikor szűz voltam akkor is ujazással tágított az első férfi.

2011. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27 évet akartam írni 45 vagyok***
2011. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ösztrogénes fogamzásgátlót nem szedhetek mert trombózisra vagyok hajlamos,sajnos:/

köszönöm a válaszokat,és azt is, hogy mindenki normálisan válaszolt!:)

ugye nincs semmi baj? nagyon félek:S

2011. nov. 12. 18:41
 7/15 anonim válasza:
Lehet most megfogsz lepődni, de Anyunak 45 éves korában jöttek elő a menopauza jelei...Lehet, hogy neked is ez lesz!
2011. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A férjed gyakorlott, tapasztalt ember. :) Honnan tudjuk, hogy aki Őt ujjazta az-e?
2011. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

mi az a menopauza?:O


én vagyok az első barátnője:)

2011. nov. 12. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Sok minden miatt lehet, én a helyedben hétfőn felkeresnék egy nőgyógyászt. Lehet, hogy cisztád van pl, vagy vm gyulladásod, vagy a hormonjaid nincsenek rendben. Kéne egy vizsgálat, hogy el lehessen dönteni, van-e teendő, vagy nincs. Az ujjazástól nem lesz semmi bajod. Ha arra gondolsz, terhes lehetsz-e, hát nem, hacsak nem volt a barátod ujján ondó. Mivel kezet mosott, nyilván nem. Persze fertőzést okozhatott vele, akár kézmosás után is, de fertőzést kb bárhol össze lehet szedni. Egyetlen út van, menj el szépen az orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad.
2011. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!