Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor benyúltok a hüvelyetekb...

Amikor benyúltok a hüvelyetekbe mondjuk fürdés közben akkor milyen a váladékotok?

Figyelt kérdés

én most néztem meg és nagyon kevés kicsit krémes fehéres színű ,de nem csíp viszket egyéb,csak félek ,nem folyósnak kellene lenni ?kicsit aggódom mert fertőzésem volt még pár héttel ezelőtt és már nem tudom milyen a rendes hüvelyváladék.dokihoz menni fogok természetesen!

nektek miylen szokott lenni?


2011. nov. 13. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem amióta folyásom van, mindig kissé krémes, fehéres-átlátszós színű. Nem szokott csípni, nem szokott viszketni, se semmi, úgyhogy nem aggódok.

Egyébként nekünk az osztályban volt bent egy nőgyógyász ill. a védőnő is és mindketten azt mondták, hogy a kicsit krémesebb folyás is természetes.

16/L

2011. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy nicns gond ,de most a krémes alatt milyet kell érteni??????? tudnád vmiylen hasonlítani???sűrübb ragadósabbb vagy miylen?
2011. nov. 13. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen. ez normális:) és az is, ha néha több a folyásod, néha kevesebb. az ovuláció időpontjától függ:)

22L

2011. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Peteérésnél szokott hígabb és átlátszó lenni.
2011. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!