Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba esetén belső...

Hüvelygomba esetén belső 'rendbetételre' grapefruitmag kivonatot iszok kevés vízzel napi 3x12 cseppet. Ez így hatásos/így kell?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el nőgyógyászhoz, miért kísérletezgetsz az egészségeddel? Sokszor egy hetes hüvelykúpozás segít, de az orvosi előírásra.
2011. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezelés mellett csinálom, hogy egy kicsit megerősödjek és ne fertőződjek vissza.
2011. nov. 14. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért fertőződnél vissza? Én nem enném az biztos. Inkább gyakrabban csinálnék ülőfűrdőt az erre a célra megfelelő gyógynövénnyel.

De talán másvalaki csinált már ilyen grapefriutmagos kúrát.

Én nem, sajnos nem tudok érdemi választ adni.:(

2011. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezt javasolta a nőgyógyász illetve hüvelyflóra visszaállító kúpokat. utóbbi hasznos volt, a cseppek nyilván nem tettek rosszat, de különösebben jót sem, egy komplex vitaminkészítmény ugyanolyan jó immunerősítő lehet. grapefruit cseppeket rendszeres használatra annak szoktak egyébként javasolni, akinél felmerül a candida gyanúja, mert a grapefruit nagyon jó gombaölő. viszont a cseppeknek is csak a célzott diétával van hatásuk, és akkor megint visszajutottunk a kiegyensúlyozott táplálkozáshoz. szerintem ha odafigyelsz arra, hogy mit eszel és mennyit mozogsz, hogyan kapcsolódsz ki, és nincs még kialakult candidád (ott elég szigorú diéta van előírva), sokkal többet tudsz tenni az immunrendszered működéséért, mint bármilyen kiegészítővel.
2011. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!