Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszürésen voltam 3.5 hete,...

Rákszürésen voltam 3.5 hete, ha gond lenne mikor küldik ki az értesitőt?

Figyelt kérdés
Minden esetben küldenek levelet?Nagyon félek,nehogy valami bajom legyen,de reménykedem hogy már nem küldenek levelet.
2011. nov. 16. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy 3 hét és csak akkor küldenek levelet ha gond van.
2011. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 4 héten beül. Ha nem jön semmi, akkor megnyugodhatsz, mert nincs semmi baj! Tiszta szívből kívánom, hogy így is legyen, és máskor sem legyen semmi gond!
2011. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, általában 3 hét, nálunk azt mondták,hogy ha 1 hónapon belül nem kapok levelet, akkor minden ok.

Viszont ha kapsz levelet, azt nem biztos, hogy a rák miatt kapod. Ne aggódj feleslegesen. Akkor is küldenek levelet, ha valami apróbb gyulladás van, aminek semmi köze a rákhoz, egy sima felfázástól is lehet.

Ne engedd magadhoz az ilyen negatív gondolatokat, az sokat árt. A szavaknak sokszor teremtő erejük van....

2011. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most felhivtam őket,de azt mondták nem jött még meg az eredmény.Ilyenkor ki küldi az értesitést,az orvos aki leveszi,vagy akik vizsgálják?
2011. nov. 16. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az az orvos, aki a vizsgálatot végezte.
2011. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. nov. 16. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem el kellett menni érte az orvoshoz, szintén 3 héttel később.
2011. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!