Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért emelkedik meg a vérnyomá...

Miért emelkedik meg a vérnyomásom, menszesz elött pár nappal? 120/65 röl 170/93-ra. Nagyon rossz és ijesztő 41 éves vagyok

Figyelt kérdés
Aki tud kérem segitsen!!
2011. nov. 16. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap néztem utána ezeknek, mert ingadozik a vérnyomásom ilyenkor. Alapvetően kis emelkedés előfordulhat, hiszen felszaporodik a víz a testben, de ez nagyon nagy kiugrás, mindenképpen szólj a háziorvosodnak!
2011. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem annyit mondott ez a korral jár
2011. nov. 16. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég hülye orvosod van. 170 es vérnyomás még egy 80 évesnek se való. A korral járhat az ingadozás, ok, de ez egy kicsit durvább. Szerintem vegyél egy vérnyomás méröt, és kezdd el naponta 2x mérni, és írni. Egy teljes hónapi eredményed, úgy kell kinézzen, hogy a mérések 1/3-át nem szabad meghaladja a 140 feletti érték. Ha ez nálad magasabb, akkor menj kardiológushoz. Én 28 éves korom óta magas vérnyomásos vagyok, régen nemegyszer 200/120-as értékekkel, tudom miröl beszélek. Hál´Istennek van egy jó kardiológusom azóta. Remélem segítettem.
2011. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitségedet,fogok keresni egy kardiológust.
2011. nov. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!