Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg a...

Miért nem jött még meg a menzeszem? Fehérfolyás rendszeresen van,1 éve volt először barna folyásom is, aztán utoljára márciusban.15 éves vagyok és eléggé aggasztó, hogy nekem még nem jött meg.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
El kellene menned gyermek nőgyógyászhoz, Édesanyáddal, és megvizsgálnak, nincs e hormonzavarod. Bár manapság már 12-14 év között menstruálnak a kislányok, de ez szerintem még nem olyan nagy baj, hogy neked nem jött meg. Hány kiló vagy ? és milyen magas?
2011. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Ideje elmenni orvoshoz!
2011. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla, ennek alapján szerintem nincs semmi bajod:

[link]

2011. nov. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy évig várakozz nyugodtan. 16 éves korig bármikor megjöhet, nem kóros, utána érdemes megnézetni.
2011. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te egy kicsit később érsz ivarilag, nincs ezzel semmi baj. Valószínűleg anyukád is később kezdett el menstruálni. Amúgy a barnás folyásaid már kis menzeszek voltak, szerintem hónapok kérdése és igaziból is meg fog jönni. Ne aggódj! Ha 16 éves korodig semmi, akkor menj el egy gyereknőgyógyászhoz, de akkor sem kell kétségbe esni.
2011. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne aggódj! Nem ettől lesz valaki felnőtt.A menstruálás csak azt jelzi,hogy képes vagy szaporodni fizikailag. Lelkileg és szellemileg simán tarthatsz előrébb menstruáló kortársaidnál,emiatt ne érezd magad kevesebbnek,vagy gyerekebbnek náluk! Úgysem akarsz még gyermeket,gondolom. Az előttem szólók bizonyára jól mondják,hogy 16 évesen azért menj el nőgyógyászhoz,addig pedig próbáld a jó oldalát nézni: Nem kell betéttel vagy tamponnal vacakolnod,bár gondolom a folyás miatt tisztaságit úgyis hordasz.
2011. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!