Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki hüvelyi...

Volt már valaki hüvelyi ultrahangon? Hogyan zajlik egy ilyen? Fáj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Egy botszerű készülék maga az ultrahang, ezt vezeti be a hüvelybe és megvizsgál. Nem kell aggódni, nem nagy kunszt a dolog.
2011. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem fáj.. aki érzékenyebb lehet egy kicsit kellemetlen.. egy bot szerű csövet beraknak és forgatják.. és nézik a monitoron h mi az ami esetleg nem stimmel:)
2011. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fáj, inkább kellemetlen kicsit.

Olyan mint egy műpénisz, jó hideg a sok kenőcstől, amit rákennek.

Több helyet hallottam ahol nő csinálja és nem ffi.

2011. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi extra, nem fáj.

semmivel nem kellemetlenebb mint egy nőgyógyászati vizsgálat.

2011. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Nekem most kell mennem életemben először és aggódom.
2011. nov. 21. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, igazán, nincs miért! Nem fáj - kivéve ha durva gyulladásod van, de hát akkor alapból fáj, ha hozzád érnek ott. Szerintem a kacsa sokkal kellemetlenebb. Egyébként ez is orvos függő, az előző dokimnál kellemetlen volt a hüvelyi uh, a mostaninak olyan ügyes keze van, hogy meg se érzem. Kérd meg a dokit, hogy közben mutassa neked is a képernyőt, meg magyarázza el, mit lát, az eltereli a figyelmed. Sok sikert, majd írd meg ha akarod, hogy hogy ment! :)
2011. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ha még kora terhesség van akkor hüvelyi ultrahangot csinálnak.olyan mint egy vibrátor fel helyezi a hüvelyedbe elég kellemetlen vagyis nekem az volt...
2011. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!