Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hülykúpnál elhasználj...

Betadine hülykúpnál elhasználjam mind a 14-et, vagy elég 5 esetleg 7 napig? Kötelező utána a helyreállító cuccos? Vissza kell utána egyáltalán menni? Az nem jó helyreállítónak ha Lactacyddal kimosom magam odabenn is? Többi lentebb!

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom cyt. Vizsgálat után Betadine hüvelykúpot írt fel nem azonosítható kóros baktériumflórára. Viszont nem mondta meddig kell használni! Többi lentebb!
2011. nov. 21. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos le van írva a tájékoztatóban hogy kell de általában ezeket 1x el kell használni ha 14 van akkor azt mind egymás után rakd fel csodálom hogy a dokid nem mondott semmit vissza nem kell menni ha nem mondta és nem lesz panaszod helyreállító nem árt a lactacyd szerintem nagyon illatos az sak rosszabb használj lactofeel-t pl.
2011. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert több helyen olvastam h. nem jó nagyon sokáig alkalmazni ezeket...egy idő után irritáló lehet...állítólag.
2011. nov. 22. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha a lactacyd-ra érted akkor igen sokáig nem jó használni...a kúpokat viszont érdemes addig használnod amíg el nem múlik a problémád és még utána...14 az elég jó de kiöli majd a jó bacikat is ezért érdemes vissza állítanod és szerintem ilyen joghurt félék nem érnek semmit...
2011. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a lactacydra gondoltam, hanem a betadine kúpra...a kúpról olvastam h. ha sokáig használják irritáló lehet...viszont a lactacydról még sose hallottam h. ha sokáig használod árt... Én évek óta azzal mosdok,és nem is volt sose semmilyen panaszom.

Ha viszont télleg el kell használni az összes kúpot, extra kitartást kell szereznem vhonnan...már vagy 4 napja használom,de most unom, nagyon macerás, és betét ide vagy oda,reggelente új bugyi...azért remélem nem hagy rajta nyomot majd mosás után se.

2011. nov. 23. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
ez már csak igy megy ha baj van kezelni kell a betét és a bugyi legyen az egyetlen bajod!szerintem a lactacyd nem jó de te tudod az teszi tönkre a flórádat nekem már túl erős illatú és nem igaz hogy nincs semmi bajod hiszen most azért nyafogsz mert betét kell mert foltot hagy mert macerás vagyis gondod van és kezelni kell hát ha tudnád még mennyi ilyen lesz...ezer dolog van ami gyengíti az immunodat és nagyobb a fertőzés veszély...olvass csak utána hogy a lactacyd nem olyan jó nekem is volt én is használtam de ha nem lehet inkább mást veszek akkor is ha sokkal drágább de tudom az jobb mert nem tiszta illat pl. ami oda nem jó.....
2011. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagy dolog nekem volt hogy 3hétig tartó kúpot kaptam minden este nekem szerinted nem volt macerás én is untam már de ha kell akkor kell ez van soha nem nyafogtam hanem csináltam ha van egy probléma akkor meg kell oldani....nem nyafogni kell betét meg foltos bugyi miatt örülj neki hogy te már orvosi kezelés után vagy pl. hány olyan van itt aki még el sem mert eddig menni csak kérdezgeti milyen lesz a vizsgálat mi baja lehet ....örülj hogy a kúptól lesz foltos nem pedig egy gombás fertőzéstől...csajok vagyunk ez van:)
2011. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó persze, nem is az zavar annyira h betét meg bugyi, hanem az érdekelt h. akkor az egészet el kell-e.


Arra kiváncsi lennék nálatok, mennyi ideig használtátok a lactacydot?

Én már évek óta, és sose volt semmi bajom. Gondolom azért csak ki kellett volna már elöbb is jönnie..?!

2011. nov. 25. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:

na de miért nincs semmi bajod most is van ...

a lactacyd felesleges nekem is van intim mosóm de nem az sokkal gyengébb,nincs agyon illatozva,nem habzik sokan lehuzták a lactacydot én nem szeretem vannak annál sokkal természetesebb összetételű mosók is vagy olajok amugy csak gyengíti a védekeződ képességet szóval inkább árt mint használ olvass utána kommenteknek,véleményeknek a gyógyszert meg talán kérdezd meg az orvosodtól aki felírta nyilván az egészet fel kell használni nincs szétbonta hogy csak 3 aztán majd ha kijön még 4 stb. vannak kúpok amiket ugy kell de ha nem mondta a nőgyógyászod hogy kell akkor mindent ésszerű és kell is használni ennyi!

2011. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!