Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy hete állandó pisilés...

Már egy hete állandó pisilés érzésem van! És ha pisiltem rögtön előjön újra! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Két napig elmúlt aztán újra előjött! De nem érzek semmi fájdalmat semmit, csak az állandó ingert! Mi lehet a baj? Szedek tőzegáfonyát, meg Urogint iszok, bár azt csak most kezdtem el! Előtte volt egy csúnya gyulladásom, és miután abba hagytam a gyógyszert rá három napra jött elő! Voltam nődokinál, de nem látott semmit csak felírt egy ph helyreállító kenőcsöt!Lehet, hogy idegi alapon van, mert már nagyon stresszelek miatta? Segítsetek!
2011. nov. 22. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Idegi alapon is lehet. Ha nem múlik, akkor menj neurológushoz.
2011. nov. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Urológián csináltass bakteriológiai vizsgálatot és ha az rendben van, akkor lehet idegességtől is, legalábbis velem is ez volt nyáron kb 3 napig, amikor előjött egy gyomorgond és nagyon ideges voltam, amikor minden vizsgálat negatív lett, megnyugodtam és az inger is elmúlt.
2011. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvosi kivizsgalasra!
2011. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért is vagyok ideges mert félek, hogy baby van a dologban, de ahogy vissza számolok elég kicsi az esélye, hogy az legyen!
2011. nov. 22. 07:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fel vagy fazva.
2011. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csináltass leoltást, mert bacilus lehet a dologban. A vizsgálat kimutatja, hogy milyen bacilusod van és azt is, hogy milyen antibiotikum hatásos a kezelésre.

Nem érdemes vele trükközni, mert ha egyszer nem kezelik ki rendesen, akkor újra és újra elő fog jönni. Lehet, hogy már az előző gyulladásodra sem célzott antibiotikumot kaptál és az csak gyakorlatilag elnyomta a tüneteket.

Én is így jártam egyszer, amikor a háziorvosom laborvizsgálat nélkül, csak gyorsteszt alapján írogatta fel a gyógyszereket és amikor a saját kérésemre elküldött leoltásra akkor derült ki, hogy teljesen hatástalan volt az előző két antibiotikumos kúra.

2011. nov. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a gyanú bennem is felmerült, hogy nem volt hatásos a kúra! Kliont írt fel, de miközben szedtem ugyanúgy produkáltam a tüneteket mint előtte, ilyen éles, késszúrás szerű fájdalmat éreztem ott lent! Aztán mikor abba hagytam még akkor is előjött bár már elég enyhén! Ezért is mentem vissza a dokihoz, miután megvizsgált azt mondta, hogy nincs nagy baj, és csak vény nélküli kenőcsöt írt fel! Azok a tüneteim elmúltak, de már a kenőcs használata előtt előjött a pisilés! Csak az a fura, hogy semmi fájdalmat nem érzek, de folyamatos az inger, és miután pisiltem azonnal előjön! Nem értem!
2011. nov. 22. 08:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Előző vagyok. Nekem sem voltak fájdalmaim, az állandó ingeren kívül semmi tünetem sem volt. Ezért érdemes leoltást csináltatni, mivel a háziorvos gyorstesztje csak azt mutatja ki, hogy van-e vér vagy fehérje a vizeletedben, azt viszont nem, hogy milyen bacilus okozza.

2011. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most meg már más tünetem is van! Ismét előjött az a fehér túrószerű folyás (bocs, hogy ilyen groteszk) De ez korábban is jelentkezett, mi mielőtt ki lettem volna kezeltetve! Csak az a fura, hogy akkor meg ingerem nem volt csak egy napig, mielőtt elmentem volna dokihoz!
2011. nov. 22. 10:53
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg én nem háziorvosnál voltam, hanem nődokinál, és először amikor vizsgált csinált citológiát, bár az eredmény előtt írta már fel a Kliont! És amikor megjött a citológia az eredmény gyulladás volt, és akkor mentem vissza újra, bár akkor már beszedtem az összes gyógyszert! És akkor mondta, hogy nem lát nagy bajt! Erre most tessék! De lehet, hogy a folyást a Vitagyn C okozza? Bár rá volt írva, hogy nem okoz foltot a fehérneműn! Nem értem az egészet! Még mindig félek, hogy baba van a dologban! Az együttlétünk után jelentkezett kb. tíz nappal az inger, a menstruációm utolsó pár napján voltunk együtt, és nem ment belém! Tehát elég kicsi a valószínűsége, hogy terhes lehetek! Bár tudom benne van!
2011. nov. 22. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!