Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas progeszteron szint...

Magas progeszteron szint mitől lehet? És mivel lehet csökkenteni? Vannak veszélyei?

Figyelt kérdés
Nem szedek semmilyen hormontartalmú készítményt.
2011. nov. 22. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább terhességtől. Akár emiatt, akár nem ne házilag próbálkozz ezekkel, keress fel egy nőgyógyászt és egy endokrinológust.
2011. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, és bocs, azt elfelejtettem írni, hogy szűz vagyok.

Igazából már hónapok óta a ciklusom második felében folyamatosan fájnak a melleim, és az online nőgyógyász szerint túl magas lehet a progeszteronom. De őt is azért kérdeztem meg, mert a nőgyógyászom, csak annyit mondott rá, hogy szerinte a mellfájás arra utal csak, hogy rendesen működnek a hormonjaim.

De engem nagyon zavar, mert elég durván fáj, sőt a melleim is megduzzadnak. És ugye több mint két hétig tart, aztán két hét szünet.

Másik nőgyógyászhoz meg nem igazán tudok elmenni, mert maszekra nincs pénzem, emehhez meg vissza kell mennem egy műtétre (annak a műtétnek TUTI semmi köze ehhez) Sőt, most utánanéztem az endokrinológiának, és az a nőgyógyász akinél voltam reproduktív endokrinológiával is foglalkozik

így hiába megyek, a kórházban látni fogják, hogy nála voltam, és biztos elküldenek :( és csak ez az egy kórház van itt...

2011. nov. 25. 01:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellfájdalmakra szokták adni a Mastodynon cseppeket, kipróbálhatnád rá, de ha nem használ mindenképpen erőszakolj ki egy vizsgálatot.
2011. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!