Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aplikátoros tamponnal könnyebb?

Aplikátoros tamponnal könnyebb?

Figyelt kérdés
úgy döntöttem, hogy el kéne kezdenem tampont használni, mert sok barátnőmtől hallom vissza hogy milyen kényelmes meg praktikus, vettem is o.b. minit de nem igazán tudtam felhelyezni...kicsit fájt én meg nagyon "félős" vagyok, nem tudok magammal olyat csinálni ami fáj. az aplikátor használata megkönnyítheti a felhelyezést? és még szűz vagyok. 16/L
2011. nov. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szűz vagy akkor ne használj...persze,hogy fáj .
2011. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Applikátoros sokkal jobb és higiénikusabb is a simánál.

Ennek ellenére én azt ajánlom neked, hogy a csajok tanácsa ellenére se használd rendszeresen a tampont, csak alkalmanként.

2011. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
én is használtam szűzen és meg lehet szokni. kezdd a legkisebbel. minden jobb, mint a betét.
2011. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy és fáj, akkor ne használd. Később valószínűleg sikerülni fog.
2011. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szűzen is használtam és magamnak tettem fel, habár nem szerettem (és most sem) szóval csak akkor használom, ha nagyon muszáj. Sztem ha te nem érzed nagyon-nagyon szükségét akkor ne használd, csak végszükségben (pl uszoda, feszülős ruha :))
2011. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!