Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? A jellegzetes...

Ez hüvelygomba? A jellegzetes tüneteit nem tapasztalom, de másra nem tudok gondolni! Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, azóta van visszatérő panaszom, hogy elkezdtük szexuális életünket a párommal. Fehér színű túróhoz hasonló darabok vannak a hüvelyem felső falán, de erősödött folyás, viszketés, égő érzés, pirosodás nincs! Csak ezt az egy tünetet tapasztalom! Pár nap alatt elmúlik, ha nincs nemi érintkezés, de nem feltétlenül a szex váltja ki, spontán is elő jöhet. Volt már valakinek önmagában ez a tünet?

A páromnak is kezelnie kéne magát valamivel?

Előre is köszönöm a választ!


2011. nov. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az, pirosodás nálkül is. Párodnak is kezelnie kell magát.
2011. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Neki van sima Canesten kenőcse, de néztem a betegtájékoztatót, és nem írja, hogy a nemi szerveket lehet vele kezelni! Én hüvelykúpot fogok felíratni, van olyan, amit 3 napig kell használni, és olcsó. De neki milyen írassak fel?
2011. nov. 23. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki megmondja. Szerintem a canesten is jó, bár arra elég sok gomba már nem reagál.
2011. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor majd elmegyek nőgyógyászhoz! Köszönöm a válaszodat!
2011. nov. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!