Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás ellen mit lehet...

Fehérfolyás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már több éve (kb. 7 éve) van fehérfolyásom. Többször kivizsgáltattam, semmilyen bacim sincs, soha semmit nem találnak, viszont nagyon zavaró. Napi 3x kell tisztasági betétet cserélnem mer egyszerűen átázik. És nem csak menstruáció előtt, hanem amikor nincs meg a havim, akkor mindig folyásom van. Nagyon kellemetlen. Már próbáltam hüvelykúpot de azóta is ugyanolyan. Mit tehetek még? A tisztasági betét már nem elég!

2011. nov. 25. 18:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Dettó. Nekem is hasonló problémám van, és (bár én nem vizsgáltattam ki magam) nem hinném hogy bármi féle betegségem lenne. Szerintem szimplán ilyen a szervezeted, vagy túl sokszor vágysz férfi érintésére.
2011. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tanórán? Meg a bkv-n?:S Nem azért van mert férfi érintésre vágyom. Ez már olyan mintha mindennap meglenne a havim csak nem vér hanem ilyen szinte átlátszó folyadék, amikor felállok kifolyik, kb. mintha bepisiltem volna. A napi 3x-i csere kevés is, mert legszivesebben óránként cserélném, dehát arra nincs lehetőség...
2011. nov. 25. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Egészségügyi betét ha annyira sok.Nekekm is nagyon sok de én egy nap négyszer cserélek h biztosan ne ázzak át.(tisztaságit használok Carfree)
2011. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyészságügyit hordjak mindennap? Bepállik a seggem:D Az se egészséges ha nem kap levegőt a bőr... Én nem felfogni akarom ezt a folyást hanem megszüntetni vagy normális szintre csökkenteni, mert átázik a tisztaságibetét, a bugyim de még a nadrágom is! Nem értem, hogy mért nem foglalkoznak ezzel az orvosok, annyit mondanak, hogy nincs baci....DE MIT CSINÁLJAK azt nem mondják meg
2011. nov. 25. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondoltam h mindennap mást sajna nem tok ajánlani
2011. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális, pláne ha már orvos is azt mondta. A fehér folyás tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől.
2011. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te normálisnak tartanád ha óránként kéne tisztasági betétet cserélned? Csak gondolj bele..Mindig az az érzés, mintha bepisiltél volna, tocsogsz benne, fürdőruhánál azt se tudom mit csináljak mer tisztaságiba ugye nem lehet fürödni de amint kimegyek a partra ott a nyom a bugyimon. Szóval szerinted ez normális? :S
2011. nov. 26. 09:45
 8/11 anonim ***** válasza:
A 07:19-es vagyok. Azt írtad, hogy többször kivizsgáltattad. Akkor miért nem hiszed el, hogy teljesen normális?
2011. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, hogy nem betegség, ne értsd félre. De a mennyisége egyszerűen tönkreteszi a hétköznapokat, nem szeretek leülni, ha már ülök felállni. Nem szeretek emiatt strandra járni sem. Egyszerűen annyira sok mintha mindig meglenne a havi vérzésem. Érted ?:S Ezért szeretnék mindenképpen tenni valamit ellene, hogy legalább kevesebb legyen.
2011. nov. 26. 10:15
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Igyál cickafark teát. Mást nem nagyon tudsz tenni. Megint a 07:19-es voltam.
2011. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!