Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diétát szeretnék...

Candida diétát szeretnék kezdeni, mert visszatérő hüvelygombám van! Mivel most is gombás vagyok, menjek el vele dokihoz h elmúljon és csak utána kezdjem el?

Figyelt kérdés
Hozzátenném fogamzásgátlót szedek, amit nem szeretnék abbahagyni. Gyógyszert fogok váltani valószínűleg, mert Mercilont szedek és sztem ez is okozza a bajt. Még szedek grapefruit mag cseppet is, úgy tudom ez segít.Segítsetek kérlek! Bármilyen megelőző módszerre kíváncsi vagyok! 21/L
2009. máj. 13. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is candidám van, már jóideje nem múlt el, gyógyszert is szedtem, diétázom is... (fog.gátlót nem szedek)

kitartást, még én sem adtam fel.

a körömvirág készítmények mindenképpen hatásosak a tapasztalataim szerint, viszont nem probáltam még a joghurtos tampont meg grapefruitos cseppeket... várom én is a segítséget:P

2009. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!! Sok sikert neked is!!!
2009. máj. 14. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányok! nekem segített a grapefruit csepp echinaceával.február óta szedem és azelőtt havonta előjött a gombám,de ma már nem és nagyon jó immunerősítő, mindig kigyógyít a megfázásból és nem kell antibiotikumot sem szednem. én is szedek tabit (Lindynette 20) sztem nekem is azóta van hüvelygombám,de ne mondok lerola,mert aki hajlamos ,az hajlamos más gyógyszerre is.
2009. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!