Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menstruációkor kb. hány...

Egy menstruációkor kb. hány darab egészségügyi betétet használsz el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenkinél egyénileg változó. Csak kíváncsiságból érdekel, ki mennyit használ el általában.
2011. nov. 29. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
naponta 4-5. na nem mind lesz tele de higéniai okokból minimum ennyiszer kell cserélnem.
2011. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


2, 2,5 csomag always super plus, össz 32 darab van a 2 csomagban. De a múltkor 2,5 csomag kellett...

2011. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első 3 nap összesen 15 utána következő 3 nap kb 1o
2011. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha tampont is használok, akkor kevesebbet, de amúgy kb. 20-at.
2011. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 harisnyababee ***** válasza:
3-4 csomag, attól függ mit kell csinálnom közben. Mondjuk egyáltalán nem spórolok a betéttel, sokszor alig van benne vmi. Ha sokat mászkálok utána mindig cserélem még akkor is ha nincs benne vér, mert azért az izzadságot is felszívja és az nekem már nem nyújt elég komfortérzetet. Pl, ha gyalog megyek dolgozni, mikor beértem cserélem, ha van benne valami, ha nincs, és ha du hazaérek akkor is. Közben meg ahogy adja. De átlagosan egy nap 7-8betét bizti kell. Mondjuk ebből kifolyólag még semmi kellemetlen szitum nem volt(átázás, elcsúszás stb)betét miatt, így azt a havi max 2000-et meg egyáltalán nem sajnálom rákölteni.:)
2011. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első két nap 3-3 db, 3. nap 1 vagy esetleg kettő, de utána már elég a zsepi, éjszakára meg semmi. Több nekem nem kell, pedig nem szedek fogamzásgátlót. Első két nap naponta háromyszor tusolok, és mindig utána cserélek, így is teljesen higénikus és nem is ázok át. (Plusz nedves WC-papír napközben ha szükséges)

27N

2012. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2,3, csomag Always! 20-30 darab. 18L
2013. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!