Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elején ez így normális?

Az elején ez így normális?

Figyelt kérdés
Januárban megjött a menstruációm..Szülinapom előtt 1 nappal(13.-a).. Utána ugye rendesen emgvolt 5-6 napot..Aztán !! 5 hónapot !! késett ... Utána megint mejött,ismét 5-6 napig,aztán köv. hónapba ismét normálisan megjött..aztán azóta is késik..4.5 hónapja ISMÉT!! Ez így az elején normális?Vagy nőgyógyászhoz kéne mennem?
2011. nov. 29. 19:27
 1/8 anonim válasza:
kell egy kis idő amig beáll :)
2011. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom..Csak nem sok lányról hallottam,akinek ilyen sokat késett :\ Már tervezgetem,hogy megyek nőgyógyász amúgy is,de akkor ezt is megemlítem..Vagy csak kinevettetnm magam??
2011. nov. 29. 19:30
 3/8 anonim válasza:
hány éves vagy ? :) de nem nevetteted ki magad szerintem :) ha szeretnél menj el :) baj nem lesz belöle nyugodj meg :) nincs ezzel baj majd csak beáll nem minden női test egyforma sőt ! :)
2011. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hamarosan 13 leszek..
2011. nov. 29. 19:38
 5/8 anonim válasza:
hát akkor meg ne félj :D majd beáll !
2011. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem :\ Mert így fogalmam sincs,mikor jöhet meg..
2011. nov. 29. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
majd beáll, nekem is több hónap maradt ki anno és volt h csak 1 napig volt meg 20L
2011. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor 9.be mentem 9hónapot késett (és nem egy gyerek után jött meg újra :D ) szóval most már "ismersz" olyat akinek többet késett :D
2011. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!