Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szemmel is látható csomók...

Szemmel is látható csomók vannak a hónaljamban, és nagyon fáj, ha hozzáérek, vagy a kezemet az oldalamhoz szorítom. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Tegnap még csak a bal oldali hónaljamba volt, ma már a jobb oldaliba is van. =(

Szombaton epilátorral csináltam meg a hónaljamat, de eléggé fájdalmas volt. Lehet, hogy ettől alakultak ki? Ja, és ráadásul most megvan, lehet, hogy ennek is van hozzá köze?

Első sorban azoknak a válaszát várom, akiknek volt már hasonló problémája, és azt is írjátok le légyszíves, hogy mennyi idő alatt múlt(ak) el, és hogy elmentetek-e orvoshoz.


2009. máj. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha szemmel is látható, az nagyon gáz. nem tudom mitől lehet, de hónalj környékén sok nyirokcsomó van, ami begyulladhat. hogy az epilálástól, vagy mástól, nem tudom ennyiből, de el kéne menned orvoshoz, lehet, hogy vmilyen fertőzést kaptál.
2009. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL MENJ EL DOKIHOZ VELE!!!!!!!!!!!!! NAGYON FONTOS, NE HALOGASD!!!!!!!
2009. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mentem el orvoshoz, nem volt rá időm. :(

De am pár nap alatt elmúltak. :)

2009. máj. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!