Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (menstruációval...

Ez normális? (menstruációval kapcs. Lent folyt. )

Figyelt kérdés

harmadjára jött meg, másodjára 8 nap volt, most viszont már 17 napja megvan, 8-9 napig volt intenzív, a 13.napon úgy tűnt abba marad, viszont másnap újra jött...nem folyékony hanem inkább sűrű, és a színe barnás . amíg intenzív volt addig főleg sötét színű darabos volt és amióta nagyjából abbamaradt, azóta is jön ilyen barnás hígabb folyadék...ez nagyon nem normális?? :// nem szóltam még anyukámnak mert nagyon nem szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, még soha nem voltam és NAGYON félek, nem szeretnék elmenni :((((

13(/L)


2011. dec. 3. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vannak már gyereknőgyógyászatok is :) de jobb volna ha beszélgetnél erről anyukádal :) ő is nő biztos segíteni fog :)
2011. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez lehet hogy nem is mensi??? mostmár tényleg nagyon félek...
2011. dec. 3. 23:01
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem az elején simán lehetséges. nekem is összevissza jött meg..két hónap után meg ilyenek..be kell állnia, de anyukádnak tényleg szólj azért.


nőgyógyász semmit nem csinálhat veled, mert gondolom szűz vagy. szóval nyugi, ha meg is vizsgál, csak minimálisan tud és nem fog fájni.

2011. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló de gondolom te még nem rég òta menstruálsz szóval még nem állt be :) mint mondtam szólj anyudnak :)
2011. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem is az a bajom hogy fájna...hanem én nem vagyok képes ott levetkőzni...stb....nagyon szégyenlős vagyok nem tudnám ezt csinálni...

nincs vaamiilyesmi betegség? csak mert nekem ez nagyon furáak tűnik...hogy barna, nyálkás....

:((

2011. dec. 3. 23:16
 6/16 A kérdező kommentje:
*valami ilyesmi
2011. dec. 3. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom :/ jobb volna a doki.mert ez nem jó :/ ha jól tudom ha két hétnél tovább tert a menzi akkor gond van :/
2011. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ne félj az is normális. szerintem annyi az egész, hogy nem állt még be, ami három hónap után teljesen normális! még csak nem is biztos, hogy le kéne vetkőznöd.

nem jó érzés levetkőzni idegenek előtt ez tény..én is nagyon féltem először, de most már tudom, hogy felesleges volt.

2011. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi...kicsit várok háha elmúlik..:/
2011. dec. 3. 23:35
 10/16 anonim ***** válasza:
de anyukádnak azért szólj!
2011. dec. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!