Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Okozhatja...

Miért nem jön meg? Okozhatja a hirtelen sok szex?

Figyelt kérdés

4 és fél hetente szokott megjönni a menstruációm. Most vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Ma is meg tegnap is úgy éreztem, hogy megjön, mert fájdogált a hasam, és éreztem, hogy "folyok". De nem az volt.. csak fehér folyás. És egy hete kb. mindennap nagyon hamar elfáradok meg néha elég levert vagyok, és van amikor életkedvem is alig van..:S Mitől lehet? Ugye nem lehetek terhes? Vagy okozhatja ezt az, hogy az utóbbi 1 hónapban kb mindennap szexeltünk a barátommal? (volt, hogy naponta többször..) Vagy esetleg az, hogy 3 hete volt rákszűrésem? (első) Meddig várjak még, h hátha megjön?

am 16 vagyok.. köszi előre is


2009. máj. 14. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Védekezéssel hogy álltok?
2009. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
63%
Igazából nem tudom, hogy mitől lehet nekem 16 év alatt 1 szer sem jött meg, lehet mert fiú vagyok? biztos.. Szerintem akár a szex is lehet az ok de azért egy terhességi tesztet nemárt ha elvégzel de egy nőgyógyász is segíthet.
2009. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gumi és megszakítás..
2009. máj. 14. 20:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hú, elég intenzív volt. Tehát akkor a termékeny stádiumokban is mindig volt aktus. megszakítássa?....

Veszélyes. Én nem mertem ezt addíg míg férjhez nem mentem.

Csinálj mindenképpen egy tesztet, lehet kapni gyógyszertárban és drogériákban is, 1000 ft alatt van. Egyébként mindig pontosan 4 és fél hétre jön meg? Ki tudod számolni napra pontosan? Mert nekem is 40 nap körülre jön meg, és nem tudom soha kiszámolni. Már a múlt hónapban két naponta teszteltem, mert azt hittem babát várok. De nem így lett, csak késett, vagys, hát nem tudom ezt minek is lehet nevezni. nem volt időben meg.

A teszt mindenképpen megnyugtathat.A hasfájás eléggé jele annak, hogy meg fog jönni. A fáradtságon pedig ne csodálkozz. Minden nap? Naponta többször? :D Igen kimerítő lehet :)

2009. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy veszélyes..:S most irattunk fel tabit. és csak arra várunk, hogy megjöjjön.. am meg igen. általába 4 hét és 4-6 napra szokott megjönni. Az előző ápr. 8-án jött meg.. és aközbe is lefeküdtünk kb 2X.. fájt is.. annak nem lehet hozzá köze?
2009. máj. 14. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgy érzed h megvan, de mégsincs, akkor pár nap és meglesz. :) Tapasztalat.

És ne idegeskedj mert attól csak késni fog.

2009. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

20.35-ös vagyok

Szerintem az nem befolyásolja, hogy mensi alatt fájt amikor szeretkeztetek. De ugye akkor is védekeztetek? Mert akkor is van valamennyi esélye a teherbeesésnek, én úgy tudom.

2009. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi eddig mindenkinek. még vasárnapig várok a teszttel.. de ha addig nem jön meg, akkor á..:S
2009. máj. 14. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az h mindennap szexeltek, biztos h nem okozhat késést. Nem akarlak megijeszteni, de aki megszakításosan közösül, benne van a pakliba, h terhes lesz. Nem értem, h már ott volt a gyógyszer felírva, akkor addig miért nem bírtatok normálisan védekezni? Nem szabad felelőtlennek lenni, mert elég hozzá egy kis előváladék, főleg ha félidőben vagy, és ott a baj. Azért remélem pár napon belül megjön, és megtanuljátok a leckét! üdv
2009. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
nemlehet h valami probléma maiatt stresszelv vagy valami má oka van? demaugy terhességi tezst megoldja a problémát
2009. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!