Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten hüvelykúpot lehet...

Canesten hüvelykúpot lehet úgy betenni estére, hogy tampont is használok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyanis megvan a menstruációm, és nincs betétem.
2011. dec. 4. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan a menstr.nem szabad hasznalni a kupot.Vard meg amig elmulik,es utanna mennyi napra kezdheted el,szerintem kerdezd meg az orvost,gyogyszereszt,v.olvasd el a tajekoztatot.
2011. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A gyógyszerészt kérdeztem meg, és azt mondta, hogy lehet menstruáció alatt használni. Csak nem tudom, hogyha tampont tennék be, akkor lenne-e belőle probléma.
2011. dec. 4. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne használd menstruációkor mert nem fog használni.
2011. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát, nem vagyok gyógyszerész, de én is úgy tudtam, h menszesz alatt nem lehet ilyesmit. A biztonság kedvéért olvasd el azért a betegtájékoztatót is, hátha félreértettél vmit, vagy a gyógyszerész nem értette jól a kérdést!

De ha mindenképpen fel akarod tenni a hüvelykúpot, szerintem inkább betétet használj éjszakára.

2011. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A tájékoztatóban is benne van hogy nem szabad használni.
2011. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bocsi, de két klikkelésből megtaláltam a válasz (igaz, nem ez volt a kérdés)

"2. TUDNIVALÓK A CANESTEN KOMBI ALKALMAZÁSA ELŐTT

Ne alkalmazza a készítményt:

- Klotrimazol ill. cetilsztearilalkohol és bármely másik összetevővel szembeni túlérzékenység.

- Menstruáció ideje alatt. A hüvelyi kezelést a menstruáció kezdete előtt be kell fejezni."

Forrás: [link]

2011. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5.voltam, nem az előző :)
2011. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is elolvastam, nem is értem, miért mondta a gyógyszerész, hogy lehet... na mindegy, köszi a válaszokat!
2011. dec. 4. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:

TILOS használni. Attól, hogy a gyógyszerész hülye, neked nem muszáj annak lenni. A gyógyszergyár jobban tudja, hidd el.

Nyitottabb a méhszáj, a gyógyszernek semmi keresnivalója a méhedben. Még a nyomának sem.

2011. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!