Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet megrövidíteni a...

Hogyan lehet megrövidíteni a menstruációt?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy elvileg citromlevet kell inni ha késleltetni akarom, de most az lenne a kérdésem, hogy ha már megjött, hogyan lehet elérni, hogy kevesebb napig tartson? egy hét mire teljesen elmúlik... mit lehet tenni hogy csak pár nap legyen az egész? lehet egyáltalán valamit tenni?
2011. dec. 5. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehogy és kár kísérletezni ezzel. Hormonok irányítják ezt
2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem egy egyszeri alkalomra gondolsz írass tabit. attól rövidebb lesz, nekem már csak 3 napos ált. (a tabi előtti 8 helyett..)
2011. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vgy Kérdező?
2011. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha intenzíven sportolsz (vagy szeretkezel) az első, erősebb napokon, az segít hamarabb kiürülni, de attól még lehet, hogy a végén a maszatolás ugyanúgy megmarad. Alkati dolog.


És igen, a fog.gátló tényleg 3-4 napra rövidíti, merthogy akkor ugyebár nem is igazi menstruáció van.

2011. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek :) 16 vagyok. fogamzásgátlót lehet hogy fel fogok iratni, mivel a barátommal sztem hamarosan lefekszünk (6 hónapja vagyunk együtt) de a barátnőm mesélte hogy amikor ő feliratta és elkezdte szedni akkor hetekig menstruált és csak utána állt be, ez mindenkinél így van?
2011. dec. 5. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Előfordul, de nem mindenkinél. Viszont 16 évesen szerintem (és a dokim szerint) nem ajánlott a tabletta. 18 éves korodig inkább használj óvszert.

Mióta menstruálsz?

2011. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kb 4 éve :) köszi:)
2011. dec. 5. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
21:53-mas. szerintem se kezdd el ilyen fiatalon :/ én 21 éves koromban kezdtem el. kicsit azért bánom, vagyis nem bánom, csak félek abbahagyni, mert összekuszálódhatnak a dolgok rendesen..
2011. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szex.. :-)
2013. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!