Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől lehet ez?

Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Hétfőn délelőtt plázába elmentem wc-re és ráültem az ülőkére.Kedd reggel amikor felébredtem éreztem hogy ég viszket odalent,sőt még erős hüvelyi váladékom is volt,ami a szokásostól igencsak eltért.Mindenképpen elmegyek orvoshoz vele,de szerintetek a wc-től kaptam el valami fertőzést?

L/20


2011. dec. 7. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen esélyes! Ilyen helyen sosem ülünk rá az ülőkére!
2011. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg nem. Ha az ember immunrendszere rendben van, akkor nem tud "elkapni" semmit sem.

Ha sok cukros ételt, italt fogyasztasz, akkor gyakran érezheted kellemetlenül magad odalenn, mert candidás lehetsz. Ugyanis tévedés hogy el lehet kapni fertőzéseket, ez már eléggé elavult álláspont, de sajnos még mindig hódít, tévesen. Próbáld ki, érdemes, hogy erősítsd meg az immunrendszeredet nagy dózisú vitamin-készítménnyel, szedjél egy jó fajta probiotikumot, majd egyél sok zöldséget hogy ez a hasznos baktérium flóra fenn is tudjon maradni az elfogyasztott rostok hatására, mert ez a kulcs az egészséghez.

2011. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) szerintetek ez fertőző?:o
2011. dec. 7. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ülünk ilyen helyeken a WC deszkára!!
2011. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párodra tekintettel igen fertőző lehet,így amíg nem kezelted ki magad teljesen,ne legyetek együtt!

És uszodába se menj addig,ha lehet fürdés helyett pedig inkább zuhanyozz!

2011. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!