Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másodszor fordult már elő az...

Másodszor fordult már elő az hogy olyan sok folyásom volt hogy a lábamon folyt le, mitől lehetett, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt este tejfehérfolyás volt először akkor arra gondoltam hogy a hüvelygyuladás miatt el is mentem a dokihoz,ma reggel megint ugyanez volt de nem volt semmilyen színe,csütörtökön megyek vissza a nődokihoz
2011. dec. 10. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha maximum hétfőig várnál az orvossal, ne csütörtökig.
2011. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előtte is sok volt a folyásod?

Reggel mikor felkelsz, akkor folyt ki?

Nekem is sok a fehérfolyásom és néha reggelente mikor felkelek érzem ahogy távozik:( Mondjuk nekem a bugyi megfogja, különben lehet, nekem is a lábamon folyna:)

Én is voltam orvosnál, de nem talált semmi bajt.

2011. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azelőtt is volt de nem ennyi hogy lefolyik a lábamon
2011. dec. 10. 12:09
 4/6 A kérdező kommentje:
múlthónapban akkor mikor mentem fűrdeni ma reggel meg akkor mikor öltöztem fel
2011. dec. 10. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha hirtelen nőtt meg így a mennyisége, az lehet fertőzés is.

Ha rossz halszerű szaga van és vízszerűen folyik az bakteriális fertőzés, azt csak doki tudja orvosolni.

Ha darabos túrós állagú, esetleg sárgás, kénes átható szaga van és viszket, piros a nunid akkor inkább gomba lesz.

Ha egyik sem, sima krémes állagú és egyszerű p@nci illatú, akkor valszeg nincs baj, talán idegeskedtél, vagy stresszeltél mostanában sokat.

2011. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltam dokinál hűvelygyuladást talált akkor volt bűdös a folyásom meg a vérzésem is írt fel hüvelykúpot azóta nem bűdös csak ma reggel folyt ki ennyire belőlem a folyás
2011. dec. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!