Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérlek ajánljatok egy kiváló...

Kérlek ajánljatok egy kiváló NŐGYÓGYÁSZT Budapesten?

Figyelt kérdés

Ki kell zárni a rákot, mert nem biztos, hogy cisztát találtak nálam. A jelenlegi orvosom széttárja a karját és nem tud velem mit kezdeni.


Fontos és sürgős lenne, hogy találjak egy lelkiismeretes, szakterületén tapasztalt és kiváló nőgyógyászt. Akár magánrendelésre is elmegyek és hajlandó vagyok fizetni érte, de akkor érje meg az árát.



Kérlek ajánlatok egy jó doki és indokoljátok is meg, hogy miért őt ajánljátok! Budapesten keresek. Köszönöm szépen a segítségeteket! Jó egészséget mindnyájatoknak!


2011. dec. 10. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen ügyben,szerintem kérj a dokidtól egy beutalót az Országos Onkológiai Intézetbe- Kékgolyó u.

Nekem pár éve volt, hogy az egyik mellemben uh-n egy kios pöttyöt láttak, szinte eltemettek, és hasonlóan a doki nem tudott vele mit kezdeni. Az asszisztens javasolta ezt a megoldást,én kétségbe esve bementem oda, ahol hihetetlen kedvességgel megnyugtattak, több vizsgálatot végeztek és kiderült semmi baj, azóta is évente egyszer oda járok vissza kontrollra.

2011. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az Országos Onkológiai Intézetbe nem kell beutaló, csak be kell jelentkezni. Ott csak nagyon lelkiismeretes és felkészült orvos marad meg.
2011. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dr. Csaba Ákos-t ajánlanám. Én nála szültem, illetve azóta is hozzá járok, nagyon lelkiismeretes és végtelenül normális.

SOTE 1. sz klinikán is dolgozik, de van magánrendelése is, hozzáteszem az is normális áron.

Adok egy telefonszámot, amin be lehet jelentkezni nála:

0620/9410372

2011. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
HÁlásan köszönöm az eddig hozzászólásokat! Mi a különbség egyébként az egyes és a kette számú SOTE klinika között?
2011. dec. 10. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Az I-es a Baross utcában van a II-es az Üllői úton. Én a II-est ajánlom azon belül is Csömör Sándort.
2011. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Bátran állítom,hogy az ország legjobb orvosát ajánlom Neked,20 éve hozzá járok,a Sote I.vezetője volt.

Prof.Dr.Papp Zoltánnak hívják,én kétszer,húgom háromszor szült nála,nagynéném méh eltávolítását is ő végzte.Nekem is volt cisztám,de Hála Istennek felszívodott.

Nagyon nagy szaktudású orvos,kiváló ember,Maternity magánklinika alapítója,ott dolgozik.Fizetős,de ott a legjobb kezekben vagy,hidd el.

www.maternity.hu

Jó egészséget kívánok Neked!Nyugodj meg,rendben lesz minden.

2011. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tényleg köszönöm Nektek. Jó egészséget! :)
2011. dec. 10. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én orvosom dr Páczai Anita.

Fiatal,de nagyon kedves,profi Doktornő,és ez a szakterülete.

Jobbulást!

2011. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!