Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 2 hete tart a...

Több mint 2 hete tart a vérzésem szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok,átlagos testalkatú,semmi káros szenvedélyem nincsen,nem szedek semmilyen gyógyszert,fog.gátlót sem.

Tavasszal már volt ilyen problémám,akkor Ergam cseppet és Norculot szedtem,rendbe is jöttem..Egészen mostanáig..Szerdára van időpontom nőgyógyászhoz.Szerintetek?Mit tegyek?

Köszönöm


2011. dec. 10. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

igyál sokat, pótold a vasat, egyél vérképzést segítő ételeket


segíteni úgyis csak a doki tud

2011. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam hasonló problémával orvosnál, a vérzéscsillapító mellett azt javasolta, hogy szedjek naponta min. 1000mg C-vitamin, mert van egy kis vérzéscsillapító hatása, pihenjek sokat.

Gyógyszertárban kérhetsz addig valamilyen vérzéscsillapító gyógyteát is, ha véletlenül addig elmúlna is menj orvoshoz. Ha a nőgyógyász nem talál semmit endokrinológiára kérj beutalót.

2011. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!