Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Utoljára november 4-én menstruáltam. 14 éves korom óta menstruálok és még soha nem volt olyan hogy akár egy is kimaradt volna. Még csak azt sem mondhatom hogy most sokat stresszelek mert nem. Az alapciklusom 30-32 nap között van, de most így lassan a 40 naphoz fogok közelíteni ami még nálam is sok. Ráadásul még a tüneteket sem produkálom amikből szoktam tudni ha megjön. Nem vagyok nyűgös, nem feszül a mellem, nem fáj a hasam...


És nem vagyok terhes. Legutoljára szeptember végén volt szexuális kapcsolatom és azóta már kétszer megjött normálisan.

Aggódnom kéne? Lehet valami betegség a háttérben? (egyéb gondom nincsen, semmi tünet vagy ilyenek) Vagy lehet normális is hogy most csak úgy kimarad?


21L


2011. dec. 11. 23:36
 1/6 bánomisén ***** válasza:

Valami van a levegőben, mert most sok ilyen kérdés van.


Szerintem ne aggódj, de azért nézesd meg magad dokival. Elvileg ha időnként csúszik az egyébként már beállt menses, nem gond, de ha nyugtalanít, akkor inkább nyugtasd meg magad egy orvosi vizsgálattal.

2011. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
telihold :D
2011. dec. 11. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos igen, már fogyó hold van. Ha eddig nem jött meg, akkor....
2011. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Viszont tegnap holdfogyatkozás volt, lehet, hogy az kavart be ;-)


Lépj el dokihoz, hogy megnyugodj, de szerintem a világon semmi bajod nincs.

2011. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ne már. A holdfogyatkozás csak harmincon túl zavar be a nők ciklusába. Ezt már azért tudhatnád. :)
2011. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bánomisén ***** válasza:
Tejbegrízeskenyér: Lehet, hogy ez a szabály is fejtetőre állt, mert nekem nem kavart be. Most, úgy tűnik, csak harmincon alul arat :-)
2011. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!