Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzeszelek több mint egy...

Menzeszelek több mint egy hónapja! Nektek van ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nov. 8.-án jött meg és ma már dec. 15.ét írunk és még mindig menzeszelek folyamatosan. Persze együtt jár vele a folyamatos fáradtság! Ti tapasztaltatok már ilyet? Mit csináljak?
2011. dec. 15. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
en meg nem, de surgosen menj nogyogyaszhoz!!! Ekkora verveszteseg nem jatek!!!
2011. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam, ez nem normális.

Orvos.

2011. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a menzesz egy hétnél tovább tart, orvoshoz kell fordulni. Legalábbis nekem anya ezt mondta :)
2011. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen erős a vérzés? Szedsz fogamzásgátlót?

Ha a vérzés erősebb pecséteésnél, akkor nőgyógyászati ambulanciára most azonnal jelentkezz be és menj el. Ha csak pecsételés, akkor is jelentkezz nőgyógyászhoz be minél hamarabb.

2011. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
érdekes mert 2-3 hónap nincs utána meg ilyen sokáig van.... :/ még nem voolt lehetőségem orvoshoz menni. am 17 éves vagyok
2011. dec. 15. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:

És még nem mentél el orvoshoz????

Kérj sürgősségi beutalót és soron kívül kötelesek ellátni 10 napon túl tartó menstruációnál.

Már az is intő jel lehetett volna számodra, hogy hol megjön, hol nem.

Holnap ne suliba menj, hanem nőgyógyászhoz.

2011. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kérdező, ez NEM lehetőség kérdése

ha rendesen vérzel egy hónapja már, akkor sürgősségi esetről van szó, és azonnal el kell menni

adni fognak rá igazolást, ez nem játék, komoly bajod lehet ilyen vérzéstől

amúgy valószínűleg hormonproblémád van, de itt a gond a vérveszteség, ami hamarosan veszélyeztetheti az egészséged vagy akár az életed

mert ha te megbetegszel és lázas vagy, akkor sincs lehetőséged eljutni orvoshoz? ez ugyanilyen probléma

szólj anyukádnak és beszéld meg vele, hogy holnap el kell menned, és a nőgyógyásznál mondani kell, hogy mi a probléma, és hogy sürgősségi eset, és akkor nem kell időpont meg semmi

2011. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3.-nak: Nem! Nekem 8-9 napos és normális! :) 33/N
2011. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem normális. Sem az, hogy 2-3 hónapig nincs, se az, hogy egy hónapig vérzel.

Lehet hormonprobléma, ciszta stb.

Nekem pl. PCO-s miatt volt hasonló.

De a vérzésre mindenképpen kell vmi, mert így vérszegén leszel. Vagy már az is vagy.

Aztán nem árt endokrinológushoz is elnézni.

2011. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugye voltál ma orvosnál???
2011. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!