Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt hüvelygombája, és...

Akinek volt hüvelygombája, és canesten combit vett, annak használt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

nekem még nem volt : /

17/f

2011. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudod a nők egészsége topicba írtam, így gondoltam, h az nyílvánvaló, h NŐKhöz szól a kérdésem...
2011. dec. 16. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Magadnak nem tudod megállapítani, hogy gombád van-e vagy sem.

Nekem volt, hogy leírás alapján azt hittem, hogy gombám van, erre kiderült hogy baktérium ÉS gomba.

Ne kísérletezgess, hanem menj el orvoshoz.

2011. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt..sőőőt...rosszabb volt utána-engem teljesen kimart belülről. Nekem a Pevaryl G hüvelykúp vált be ilyen panaszokra.
2011. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont az vált be. Most 37 hetes terhes vagyok és másik fajtát kaptam 10 darab volt hozzá már elhasználtam de még mindig viszket néha. Terhesség előtt 2x vagy 3x kaptam el és akkor használtam canestent és jó volt.
2011. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:
Nekem is volt már találkozásom a hüvelygombával, és a Canesten tökéletesen bevált.
2011. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is használt
2011. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a második válaszolónak! Csak orvos tudja megállapítani, hogy mi bajod van, de ő is csak vizsgálat után, és csak doki ajánlhat rá gyógymódot!!!
2011. dec. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy jó összefoglaló a "házi praktikákról" a Canesten kezelésen felül:


[link]

2011. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7. Keverjen magának gyógyító fürdőt!

Az irrigálás egyik alternatívája az ülőfürdő. Töltsön a fürdőkádba kevés (csípőig érő) vizet, majd:

- Tegyen sót a vízbe (annyit, hogy a víz sós ízű legyen; körülbelül félcsészényit) hogy a test természetes sós állapotával összehangolja.

- Tegyen félcsészényi ecetet a vízbe, hogy elősegítse a hüvely vegyhatásának ismételt kiegyensúlyozását pH 4,5-re.

Most a térdeit szétnyitva addig üljön a kádban, amíg a víz ki nem hűl!

A fürdő meg fogja tisztítani.

2011. dec. 18. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!