Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tabletta+ zero menstruáció....

Tabletta+ zero menstruáció. Aggódnom kell?

Figyelt kérdés

14-én kellett volna,hogy megjöjjön a menstruációm... DE! 13-án bevettem egy 72 órás tablettát. Annak,hogy nem jött még meg, lehet ez az oka?

Olvastam itt,hogy a mellfeszülés és az alhasi fájdalom lehet a terhesség jele is...szerintetek tablettával van esélye a várandóságnak???

Segítsetek!


2011. dec. 17. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 14.én kellett volna megjönnie, mégis mi a francnak vetted be a tablettát?
2011. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert szükség volt rá... szokott késni is és nem akartam kockáztatni!
2011. dec. 17. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért késik,mert telenyomtad a szervezeted hormonokkal...valószínűleg tök feleslegesen.

fog.gátlót és 72 órásat nem szabad együtt alkalmazni!!!

72 órásban kb. 3 havi hormonadag van,gondold csak el mit művel az a szervezeteddel.

2011. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21:02

nem azt írta, hogy szed foggátlót, a tabi alatt a 72 órásra gondolt csak


kérdező, ne aggódj, a 72 órás okozhatja ezt, sőt akár hónapokra tönkreteheti a ciklusod

egyelőre annyit csinálhatsz, hogy vársz

2 hét múlva csinálj terhességi tesztet, ha negatív, és nem rendeződik a ciklusod, akkor menj orvoshoz

2011. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak 72 órás tablettát vettem be, fog.gátlót rendszeresen nem szedek. Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2011. dec. 18. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!