Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor nem tudom visszatartan...

Sokszor nem tudom visszatartani a vizeletemet, s kicsöppen egy két csepp. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok s folyton ez van,nem fáztam fel meg semmi,de rám jön a pisilhetnék szoritom de mintha nem is szoritanám bumm ,megindul.Rohadtul utálom.nem élek rendszeres szexuális életet h talán az miatt "kitágult" legyek,talán stressz? tudom menjek orvoshoz,de vszeg felir majd egy gyogyszert s csá...inkább tippeket várnék,esetleg volt e hasonlo másnál is? vagy csak én vagyok ilyen béna? :(
2011. dec. 23. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
fiú, lány?
2011. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nök egészsége:ergo lány :)
2011. dec. 23. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
az "intim torna" pont erre való. Gyúrni kell a punciizmokra magyarul.
2011. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a betegséget(igen, ez egy betegség) hívják úgy, hogy inkontinencia.

Namármost, ennek lehetnek szervi és lelki okai is.Érdemes lenne tényleg elmenni egy alapos kivizsgálásra, ha az nem hoz eredményt (vagyis nem derül fény az inkontinencia okára), akkor ez a betegség nálad lelki eredetű,és akkor ezeket az okokat kellene megszüntetni.

2011. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy nem élsz rendszeres szexuális életet, ki lehetett találni, mert a vagina és a húgycső ugye nem ugyanaz, és a "kitágultságnak" köze nincs az inkontinenciához

javasolnám, hogy keresd fel a háziorvosod, egy kivizsgálás nem árthat - lehet, hogy nyomja valami a húgyhólyagod

ha semmi szervi problémát nem találnak, akkor pedig ajánlanám figyelmedbe az intim tornát

2011. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szexuális életnek nem sok köze van a vizelettartási gondhoz,hisz a vizelet nem a hüvelyből távozik, tehát az nem tágul ki.

Szerintem mindenképpen doki,addig esetleg használj ehhez való betétet.

2011. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válASZOKAT..
2011. dec. 23. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, gratulálok, a doki után feltétlenül vedd elő a biosz könyvet, mert gáz, h nő létedre fogalmad sincs a nemi szervedről.


Egyébként inkontinenciádban szenvedsz, menj először orvoshoz, aztán valszeg intim tornára fog küldeni - akkor lehet nem kell a biosz könyv, mert ott tuti megtanulod, melyik "lyuk" mire való.

2011. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is folyton ez volt. Habár ő már 50 éves. Becsurrant neki ha nevetnie kellett. Én pedig elcipeltem orvoshoz.

Nem írt fel semmiféle gyógyszert, azt mondta, hogy az ő korában ez normális és ajánlott neki mindenféle gyakorlatokat amivel erősítheti odalent a dolgokat.

Azóta minden nap csinálja és már nem csöppen be neki.

2011. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Menj orvoshoz, de ami még fontosabb, hogy ezt soha ne szégyelld, mert ettől semmivel sem vagy kevésbé jó!
2011. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!