Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik intim zuhanyt használnak,...

Akik intim zuhanyt használnak, mit tesznek bele? A lactacid feminának van hozzá folyadéka, de azt nagyon ritkán lehet kapni, nagyon kevés helyen.

Figyelt kérdés
A sima lactacid feminából is szoktam bele cseppenteni, de az külsőleg való. Van pezsgőtabletta, de az is külsőleg való, vagy azt lehet bele tenni? És egy egészet?
2011. dec. 27. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1 ami külsőleg való, azt nem öntjük a hüvelyünkbe

2 ha nincs panaszod, minek az intimzuhany?

3 tejsavas irrigáló folyadék koncentrátumot lehet venni a patikában pár száz forintért, egy deci még rendszeres használat mellett (ami nem egészséges) is elég fél évig

2011. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted hobbiból használom? Nem fogom részletesen leírni, mi a panaszom, mert nem ez volt a kérdésem. És rendeltetés szerűen kell használni,ennyi.
2011. dec. 27. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

írd le privátban, mi a bajod, ha ide nem akarod, szívesen adok tanácsot (részletesen, az eddigi kezelésekkel együtt)...nem orvos vagyok, vagy egészségügyis, de hidd el jó dokim van most már és utána kellett járjak a témának sajnálatos módon, ha akarod megfogadod a tanácsom, ha nem, akkor nem és ha meg is fogadod, akkor is azt kérném, hogy ellenőrizd le egy hozzáértő segítségével, amit mondok, mert ez egy anonim netes fórum, nem helyettesíti az orvos véleményét...amúgy látatlanban is meg vagyok róla győződve, hogy nem teszel jót magadnak az öblítéssel, pláne, ha olyannal öblögetsz, ami külsőleg alkalmazandó


a lactacid meg tényleg drága, a patikai szer sokkal olcsóbb és jobb, ha mindenáron használni akarsz ilyeneket

2011. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!