Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése házilag?

Hüvelygomba kezelése házilag?

Figyelt kérdés
Két napja sürű fehér fojásom van és éget meg viszket oda lent. A sex is fájt. Hallotam a körömvirág krém gyógyitó hatásárol. Kipróbáltam. Az égő vájdalom már nem annyira erős tőle. Tudtok esetleg valami házi gyógymódót hogy teljesen megszabaduljak tőle, vagy elég csak a krém? Dokihoz nem akarok menni... meg édesanyámnak sem szeretnek róla beszélni.
2011. dec. 27. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
A huvelygombat a nogyogyasz kezeli! En nem javaslom, hogy ossze vissza kenegsd, mert tobb kart okozol mint hasznot. Egyedul is elmehetsz orvoshoz, ezt nem kell bejelentened az anyukadnak.
2011. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
A canesten kombi recept nélkül kapható
2011. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Gratulálok, a körömvirág KÜLSŐLEG használatos. A belsőleg nem csak azt takarja, hogy lenyelni pl, hanem az ilyen "helyeket" is.


Házilag ezt nem lehet kezelni. Canestent próbálhatod rá, az vény nélkül kapható, aztán vagy bejön vagy nem. Folyás ezeregy gombától lehet, egyikre hat ez a szer, másikra nem, doki tuti tud adni rá valamit.

2011. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

1 dokihoz kéne menni, ha kefélni elég nagy vagy, akkor orvoshoz is el tudsz menni (ha szexelsz amúgy is kéne járni legalább évente citológiai szűrésre)

2 nem anyádnak kéne szólni, hanem a pasidnak, hogy kezeltesse magát ő is


Canestent meg ne ajánlgassátok!!!!!!!!!!!!!! már fürödni sem tudok elmenni egy agyonklórozott uszodába úgy, hogy ne kapjak el valami kezelhetetlen szart, mert mindenki Canestent ken mindenre és szinte minden gombatörzs rezisztens rá


ha nagyon nem lehet dokihoz menni, akkor esetleg betadine kúp, de az mindent kiírt és újra kell telepíteni az egész hüvelyflórát, de a pasit mindenképp kezelni kell, mert neki nem elég a betadine krém + ha fáj a szex, akkor ott masszív gyulladás van és kéne az antibiotikum is

2011. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért: Utolsó: Mit jelent az hogy a Betadine hüvelykúp mindent kiírt és újra kell telepíteni a hüvelyflórát? Mert Én most ezt használom. Mivel lehet helyreállítani?
2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a betadine jód, a jó bacikat is kiírtja a hüvelyedből - eleve nem értem, mi a fenéért lehet vény nélkül venni


a patikában kérj hüvelyflóra visszaállító szert - [link] ez egy példa

2011. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vény nélkül vettem, ezt kaptam, mert más nem segített. Génia 92, akkor megfelel a célnak. Köszi
2011. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha nagyon makacs, és nem javul pl. Canesten hatására, akkor feltétlenül menj el nőgyógyászhoz!


Itt olvashatsz nagyon jó házi praktikákat:

[link]

2011. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
72%

Ne legyetek már ilyen flegmák mindenkivel előfordulhat... te jó isten.-.-

mindegy név nélkül fölényeskedni tudtok léényegtelen.

Na a lényeg az lehet otthon is kezelni igen. Nincs több gomba faj egészség ügyi iskolát végeztem ezt csak megtanulta.. több gombafaj az, hogy van amit megehetsz leszedhetsz a réten ami meg az emberi szervezetben jelenik meg az a candida gomba ez az egy nincs több gyökerek.-.- Ami előidézheti ezt a gombát annak van több oka. Szóval hogy ennek mi az oka el kell menned nő gyógyászhoz, hogy megtud. Otthoni kezelés pl grapefruit

Ha a tünetek nem mulnak mindenképp nőgyógyász.

2012. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem is volt, illetve még van is egy makacs gombás fertőzésem... kb 3 hónapja kaptam rá a nőgyógyász által felírt hetente szedendő antibiotikumot, illetve Canesten kúpot... hát sajnos nem vált be, visszamentem egy hónapja kaptam másikat, az sem használt... nem tudom mi lehet az oka, már gondoltam arra, hogy cukormentes diétát kellene folytatnom, vagy ötletem sincs mit... csak megjegyzem 6 hónapja nem élek nemi életet és 3 hónapja már uszodában sem voltam, pont emiatt...

Szóval van olyan is, amikor valaki minden tőle telhetőt megtesz mégsem képes szabadulni ettől a valamitől :S

2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!