Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A spriccelős orgazmus átok...

A spriccelős orgazmus átok vagy áldás?

Figyelt kérdés
Ágyban nem tudok hogy tudok majd szexelni,mert az a folyékony "izé" spriccelne belőlem amikor élvezek.Óriási érzés az orgazmus így(nekem máshogy nem is volt),de így csak kádban,vagy ha ágyban akkor törölközőkkel körülvéve masztizhatok(még szűz vagyok).Nem mintha tudnék tenni ellen,de érdekel a véleményetek.Remélem érthetően írtam le.:))
2011. dec. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem áldás! Legalábbis én mindíg örülök, amikor a feleségem kielégült arcát látom! Az a kis törölközőt pedig el lehet viselni!

Az első néhány szexnél nem fogsz így élvezni, de lehet, hogy élvezni se fogod. Amikorra pedig összecsiszolódtok annyira, akkorra már nem fog érdekelni a spriccelés!

:)

2011. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Férjem állítólag nagyon bírná,ha így élveznék el... ilyenre még nem volt példa szóval én nem tudom eldönteni. Egyébként a pasik többsége nagyon bírja hiszen nem minden nő képes erre és nekik ez olyan hűűű de nagyon tuti voltam érzés
2011. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Áldás. Imádnám, ha ilyen partnerem volna.
2011. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Sok nő örülne, ha összejönne neki a spriccelős orgazmus, tehát teljesen normális!!!
2011. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon jó dolog!az egyik nagy álmom,hogy egyszer találok egy ilyen lányt és szex közben összevissza spriccel :)

20/F

2013. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!