Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinél mi volt eddig a legnagyo...

Kinél mi volt eddig a legnagyobb csúszás/hány nap/ a menstruációt illetően? (NEM terhesség miatt! )

Figyelt kérdés

Dec. 25-én kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. 13 éves korom óta menstruálok, most 21 vagyok, de nem szokott ilyen sokat késni. Ha mégis késett - ami ritkán fordult elő- akkor is csak 1-2 napot. Terhességet kizárom, mivel egy ideje nem éltem nemi életet. Az idegeskedés valószínű, sokat stresszeltem ebben a hónapban.

Érdekelne, hogy másoknál mennyi nap volt a maximum késés.

Csak normális válaszokat várok! Köszönöm!


2011. dec. 29. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam 11 nap volt a maximum. De volt olyan is hogy 5 nappal előbb jött meg... És ezek most nyáron történtek velem.

Pedig nem épp ma kezdtem :-)

Már 29 éves elmúltam.

2011. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hormonális probléma esetén akár hónapokra kimaradhat

pár nap késés nem gond még, sőt ha egy menstruáció nagyon ritkán kimarad, az se, de ha a következővel is probléma van, akkor mindenképpen orvoshoz kéne menni

2011. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem általában 28-30 napos (nem szedek tablettát), 11 éves korom óta menstruálok, és egyszer volt olyan, hogy 10 napot késett. Ez volt a maximum.
2011. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
4 hónap. Anorexia miatt...
2011. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hónap túlsúly miatt...
2011. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hónap fogalmam sincs mi miatt. Még az elején, a második után.
2011. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!