Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet ilyen borzalmas...

Miért lehet ilyen borzalmas hányingerem, mióta megjött?

Figyelt kérdés

20L

Ma reggel jött meg a mensim, azóta annyira hányingerem van, hogy egy falatot sem bírtam enni, úgy érzem, "kijönne" belőlem.

Gyakran szokott ilyenkor hányingerem lenni, de csak pár óráig, nem egész nap és nem ilyen erőteljesen.

Mitől lehet ez? Valami gyógyteát, gyógyszert tudtok ajánlani, esetleg?

Előre is köszi:)



2011. dec. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb hanyingerre az utazasi tabletta,de gyogyszertarban vehetsz homeos tabl.is,azok is jok,esetleg citromos viz,na meg a cola,az utobbi idöben a colat iszom ,de csak hanyingerre.
2011. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hányingerre kóla..de furi, nem is hallottam még ilyet:)

Sajnos semmi gyógyszer nincs most itthon, de szétnézek a teák között.

Most már egy picit jobban vagyok, köszi, hogy írtál:)

2011. dec. 30. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
TSS?
2011. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

TSS? Ez a toxikus sokk szindróma igaz?

Hallottam már róla, hogy a tamponhasználattól is kialakulhat.

Én váltva szoktam általában, napközben azt, éjszaka inkább betétet.

Amúgy erre gondoltam már én is, 2-3x előfordult, de még régebben, hogy úgy éreztem, attól fáj a hasam, miután kivettem, jobb lett.

Lehetséges, hogy ettől volt hányingerem? Most már jobban vagyok, ettem egy kicsit, meg hársfateát ittam.

2011. dec. 30. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ettől is, itt sajnos csak tippeket tudunk adni, vizsgáltasd ki magad egy orvossal.
2011. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tényleg el fogok menni dokihoz, múlt hónapban, aznap, mikor megjött, konkrétan majdnem elájultam reggel, elfeketedett előttem minden, meg hánytam 2-3x, aztán hirtelen jobban lettem, nem tudom mi volt ez..

de amúgy lehet a tampontól volt, mert után jött elő, hogy feltettem

de most akkor sohasem használhatok már, vagy mi?

fölleg nyáron elég kellemetlen:(

2012. júl. 5. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!