Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szeméremajkamon lett egy...

A szeméremajkamon lett egy nagy éretlen pattanás, és ez nagyon durva hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nyomd ki?
2009. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
Tegyél rá paradicsomot, az állítólag jó ilyenkor! valahogy próbáld meg oda helyezni és ragaszd le!
2009. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az szőrtüsző,javaslom menj orvoshoz,sebészet.
2009. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
gratulálok.sebészhez mi?egy pattanással.lol.ki is röhögnék.én ott dolgozom,de még nem jöttek be ilyennel...amúgy nem tudsz mit csinálni vele,meg kell várnod,mig elmúlik...sajnos.a szőrtüszőnél van ez így..a paradicsomról én is hallottam,lehet benne valami.próbáld ki.reméljük hogy elmúlik hamar.
2009. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
gratula neked is,miért "röhögik ki"? A szemérem ajkára hogy ragaszon paradicsomot?
2009. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
A szőrtüsző nem pattanás!!gondolom borotválta és begyulladt.
2009. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
azt nem én irtam h. ragasszon rá paradicsomot..:)csak mondtam hogy jó rá.figyelj.nőgyógyász vagyok.egyszer bejött egy csaj ilyennel..és hát..a kollégám volt benn,de mikor mesélte a csaj,hogy jaj úristen kinőtt egy pattanás a szeméremajkán,biztos le kell műteni stb....háat ,kollega nem tudta visszafolytani a röhögését,és bevallom,én sem teljesen..elég nevetséges volt hogy egy pattanás miatt hisztizett..meg szerinted mi a fenét tudunk vele csinálni?esetleg rakni rá olyan krémet,ami leszedi,de ezt is óvatosan kell alkalmazni ilyen területeken,mondhatni nem a legbiztonságosabb,szóval inkább meg kéne várni,míg elmúlik..
2009. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ja valamint azt se mondtam,hogy a szőrtüsző pattanás.csak nem jól vetted ki a szavaimból..szóval begyulladhatott a szőrtüsző,igy pattanás keletkezett.bár az ilyenek gyakran inkább gennyesek..na mind1,látom vannak itt nálam okosabbak,majd ők megmondják mit kéne tenni:)
2009. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori előfordulási helyek a nemiszervek körül, az üllep, a nyak és a hónaljak.


gyógyítás:

Gyakori forró, nedves, kötések amelyek segítik a furunkulus ürülését.

Szisztémás penicillinázis rezisztens antibiotikumok (cloxacillin, vagy cefalosporinok).

Ha tájog, vagy karbunkulus alakul ki akkor sebészeti megnyitásra és kiürítésre lehet szükség.

2009. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nőgyógyász.....jó poén
2009. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!