Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai terhesseg alatt hogyan...

Korai terhesseg alatt hogyan lehet a huvelygombat kiirtani? Semmi gyogyszer! Csak termeszetes dolgokat lecci. Es nem kell a szoveg hogy: menj orvoshoz, mert az csak gyogyszert ir, kremet, es kupot, es attol fel a kismama.

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Te ezt most komolyan gondoltad?

Nyilván az orvos olyan gyógyszert ír fel, amit terhesen lehet használni. Nem véletlen tanult az a szerencsétlen 11 évig.


Ha otthon kezelgeted magad, az lesz a vége, hogy nem sikerül kiirtani, a végén meg már akkora lesz a baj, hogy a babád is rámehet a dologra.

2012. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Grapefruitmag olajat (Rossmann-ban, DM-ben lehet kapni, kb 2000 ft) hígíts fel vízzel és azzal öblítsd, kenegesd magad napjában többször. Én kb 1 dl-be tettem 30-40 cseppet. Ha esetleg nagyon csíp, akkor hígíts még rajta. Nekem 3 nap alatt kiirtotta, jobban használt, mint bármelyik más gyógyszer (sajnos nekem ez egy visszatérő probléma volt, de azóta nem is jött elő, hogy ezt használtam). Illetve teába csepegtess 12-15 cseppet és idd meg, naponta 2x.

[link]

2012. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

eloszor is nem rolam van szo :D

elso mondtam nem kell a hulye szoveg!!!akirol szo van kulfoldon el,es kepzeld ott idiotak az orvosok!!meg nogyogyaszhoz sem jutsz el,kenet mintat vesznek es ugy kapsz valamit,ami nem hasznal csak art,raadasul mire bejutsz 1 het,mire eredmeny van meg 1 het,szoval erted....

masodik koszi a valaszt,neki is vissza tero azt hiszem,atadom neki

2012. jan. 3. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Canestent lehet használni terhesen is (kora terhesen is). És kell is. Nem ijesztgetésképpen, de az első terhességem vetéléssel végződött, és nem biztos, de lehet, hogy köze volt hozzá annak is, hogy egy banális gombás fertőzést házi módszerekkel akartam kezelni. Patikusok is tudnak általában segíteni, hogy melyik szer használható.
2012. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Grapefruitmagcseppet úgy tudom meginni nem szabad terhesen (én is akartam ezzel kúrálni magad, de ez volt írva az üvegre így terhesen nem mertem). Canestent viszont fel szokták írni, bár nekem az még sosem használt...

antalvali honlapjára keress rá a neten, ott taglaltak több illóolajos módszert, valami fokhagymás tampont is... hátha találsz hasznosat.

Viszont azért mégis érdemes elmenni orvoshoz is, mert nem biztos, hogy gomba, lehet mellette másféle fertőzés (vírus, baci) is, ne ezen múljon.

2012. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küszködtem terhességem első heteiben. Évek óta járok természetgyógyászhoz és ő mondta a következőt: kamillát forrázd le, leszűröd, csöpögtetsz bele 5-6 csepp teafaolajat, lehűtöd test melegre és irrigátorba teszed. Kipróbáltam, első alkalom csodákat tett. Igaz én mai napig használom menstruáció után.
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,atadom :D
2012. jan. 4. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!