Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? (Kérdésed túl...

Ez mi lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy hüvelykúpos kezelésem és mikor felhelyeztem olyan volt, mintha valami "pukli" lenne bent.. Visszaemlékezéseim szerint sose volt még ott. Nagyon megijedtem. Kérlek, aki tud mondjon valamit! Persze el fogok menni orvoshoz vele!
2012. jan. 2. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a méhszájad, de ha még sosem érezted, akkor tényleg jobb ha orvoshoz mész, és akkor biztosan kiderül, hogy mi az.
2012. jan. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A párom se érezte sose. Tegnap este még meg kérdeztem, hogy nem érzett e valami furcsát mikor szexeltünk, de azt mondta, hogy nem. 3 napja volt utoljára hogy együtt voltunk. szóval 2-3 napja alakulhatott ki. Ma reggelre pedig reméltem, hogy elmúlik, de nem :/
2012. jan. 3. 14:39
 3/4 A kérdező kommentje:
A méhszáj az, de furcsa, hogy csak most éreztem először.. :/ Na mind1.. :D 18 évesen illik felfedeznem magam :D...
2012. jan. 7. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg fel kéne fedezned kívül-belül a puncidat. :) Első voltam.
2012. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!